Recommended Posts

Pa sa 4 puta manjom kompresijom od propisane za dizela ne verujem da bi mogao da vozi jos 600 000.

Pa dobro osveži ga malo Savo, bice bolje nego pre sigurno..

Edited by La Haine
Link to post
Share on other sites
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko god vozi BMW mora da ima kuma majstora ili vec nekog dobrog druga [emoji3] Drugacije ne bi ni izdrzao. A ipak se vidja vise sa njim nego drugarima iz zivota pre kupovine BMW-a [emoji16]
Tako ja upoznah Leona i postasmo bas dobro drugari, promenih vozilo i ostasmo drugari...ovo sto sada vozim VGD,veliko, glupo i dosadno, kao i rodjena zena, ne trazi nista a bmw je kao ljubavnica mora da e neguje

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

@NikNS @La Hainepa to je to drugari, kaze kum da bi on takav isao jos 200.000 km sigurno, doduse, oslabio bi  krenuo bi da dimi, da drnda al bi isao. I to jeste realnost, ljudi tako i teraju, npr ono sto je bilo interesantno, motor je radio besprekorno, bez nekih cudnih zvukova, mirno, fino, bez dima na auspuhu, pun gas, ler, nigde dima ? isao pre toga 2 puta za cg, terao, gazio, ide brate. Al kad izmerismo .. xD bice dobar kad ga uradimo nema sta ? brat ce sve da vas obavestava, o cenama, rukama i sl ? hvala sto ste tu da podelimo misljenja.

Link to post
Share on other sites

Posto se kumstvo ne odbija odo mog mehanicara pitati da mi bude kum ako treba i zenicu se, pogotovo sad kad menjam amorte, zamajac, kvacilo, turbo reparacija, ciscenja dizni i zamena dihtunga :D jeftinije mi svadbu praviti nego po punoj ceni ruke placati haha

Gesendet von meinem SM-J730F mit Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Ej pa nismo znali da menjas plivajuci, amorte, turbo, dizne...nisi se hvalio
Od toga treba zamajac i amorti, ali kad sam poceo da jedem gov*a uzeo sam kasiku makar dobro da se najedem. [emoji38] U sustini meni je zelja za to malo generalno para, puno u odnosu na vrednost auta da dobijem nesto sto cu okrenuti kljuc i necu razmisljati dokle trebam ici i dal ce sve ok biti. Mehanika mi je prioritet :D inace mnogi ne znaju vozim E46 320d koji nije restajling ali je danas dobio restajling stopove cisto da ga ponovim jer su stari poceli pustati vodu i elektronika je krenula zezati. Evo ispod i par slika. a17feaa93897bcd84d08632be93f228d.jpg53b37d6530752930eed215741ffa76d8.jpg4397f4c8a0262d10da6b7f243ab9c1db.jpg

Gesendet von meinem SM-J730F mit Tapatalk

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Nismo said:

Covek nista lose nije rekao, samo je u fazonu, kad si vec dao 5.000e, nije problem jos 300e. Naravno da i on sam zna da je 300e mnogo para.?

Nisam ni mislio da je bilo ko bilo sta lose rekao, ja sam od strane majstora x puta bio odran, pisao sam o tome na forumu, vise je opaska bila na konto potrosnje X5 :) nije mala, nije mala :) 

Link to post
Share on other sites
On 3/30/2019 at 3:12 PM, milosabs said:

Tako ja upoznah Leona i postasmo bas dobro drugari, promenih vozilo i ostasmo drugari...ovo sto sada vozim VGD,veliko, glupo i dosadno, kao i rodjena zena, ne trazi nista a bmw je kao ljubavnica mora da e neguje

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 

Ne bih da se hvali ali moja zena je BMW ?

Link to post
Share on other sites

Hahaha to je to. Ma i mene je jedan poznanik-majstor odrao i to na par fora gde je mislio da ja necu saznati. E sad sto danas covek moze sve cene i sl da proveri za par minuta to vrvt nije znao ali dobro, svakako me odrao i nema nazad. Zato vise u zivotu necu otici kod njega a generalno je stvarno dobro majstor ? @chevu1990taman mi je to do CG i nazad gorivo brat xD

Link to post
Share on other sites

I to brate. Polako bez zurbe, ove ned uzimamo delove pa pocinjemo da sklapamo. Turbinu nosih na proveru, posle 300.000 km i dalje u korektnom stanju bez potrebe remonta ? neka geomeyrija je samo bila naceta, tu sam dao 50e da se stavi druga, valjda moglo je zbog toga nekad vise i nekad manje da puni.

Link to post
Share on other sites

Kupljene sa popustom

Karike Goetze - 18.600 din

Leteci Lezajevi Kolbenschmidt - 12.600 din

Dihtung glave Victor Reinz - 5.400 din

Dizne nosene na proveru i zamenjene neke gumice na vrhu - 6.000 din, inace nakon remonta i 40.000 km predjenih su kao nove i dalje ?

Uskoro krecemo skalapnjee

https://photos.app.goo.gl/EKX5xdEXTSM6NezK7

https://photos.app.goo.gl/BykHr22HZNKansXA8

https://photos.app.goo.gl/VA36FQdsnfKDTfbdA

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...