Vetrobrani (sofersajbne)


Recommended Posts

Ma svaka vrsta naplate sa svima se svodi na natezanje. Na kraju eventualno advokati.

Zato ja nemam zivaca, sa njima treba svakako to brzo resavati, po principu dva puta pitas, ako nece samo pustis adokatu i cao.

Nema druge sa njima. Drugar se tako zezao sa Milenium oko kaska. Ja sam ganjao uniqa oko neke stete na stanu. To sve ide tako. Samo ciganisanje pa ko pre popusti.

Link to post
Share on other sites
Ma svaka vrsta naplate sa svima se svodi na natezanje. Na kraju eventualno advokati.
Zato ja nemam zivaca, sa njima treba svakako to brzo resavati, po principu dva puta pitas, ako nece samo pustis adokatu i cao.
Nema druge sa njima. Drugar se tako zezao sa Milenium oko kaska. Ja sam ganjao uniqa oko neke stete na stanu. To sve ide tako. Samo ciganisanje pa ko pre popusti.
Mene lupi covek od nazad on slikao branik i stopove da ne leze dobro slikao da je naguzvao kod tocka ovo ono, ja prilozio izvestaj njihovog majstora tj servisa sa kojim rade da je sina otisla da je auto povuko vezni lim ovo ono, kad stize mi ponuda 22000 od toga je sina 11000 u kopiji... sta reci...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...