Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

U Sapcu imaju tri presretaca za koje ja znam, i sva tri su Golfovi, prolazim tuda često moji su iz tog kraja.

Znam da imaju Golf6 i Golf7, jedan je miš boje (neka tamno siva, pepeljasta).

Taj je mene lovio nekih 3-4 kilometra od Šapca prema Klenku (put Šabac-Platičevo), ali mu nisam bio zanimljiv, pa kad nas je obišao neki lik sa Audijem, pojurio je za njim. Kod one kafane i pumpe iza Klenka (Tamo gde je nekad bila vetrenjača na tom putu) su bili zaustavljeni i jedan i drugi, a pandur mu je pisao kaznu.

Ne znam je li Golf6 ili Golf7, j***m li ga meni su oni isti.

Pazite se kada vas Prati noviji Golf na tom putu, ili u okolini Šapca.

Takođe, FiatStilo karavan srebrne boje stoji često na potezu Platičevo-Hrtkovci-Jarak sa radarom, i snima bez zaustavljanja, samo stigne kazna. Obično na staklima zadnjih vrata ima neke kartone sa unutrašnje strane. Pa pripazite.

Link to post
Share on other sites

Mene su zaustavili u Hrvatskoj presretachi, na autoputu Zagreb - Split negdje kod Ogulina.

Vozio sam oko 180 i chim sam primijetio u retrovizoru da mi se primiche neki Mercedes, odmah sam pocheo da kochim, ali bilo je kasno. Izmjerili su mi 170kmh i na snimku su bila vidljiva shtop svjetla, dakle to nije tachno shto je neko tvrdio u nekom postu ovdje da ne smiju da te snime dok kochish, smiju i snimili me.

Shto se tiche njih, bili su vrlo ljubazni, poshto je bila neka kishica, u stvari je ogranichenje bilo 100kmh, a ne 130kmh, i da me ne bi odrali, sami su rekli da ce da uvedu u zapisnik da je bilo ogranichenje 130, ne 100. Platio sam na licu mjesta platnom karticom, bilo je cca 75EUR kazna. Josh su me upozorili da ima josh jedan presretach na putu :)

Inache iz prve ruke, kazhe chovjek da tolerishu 20%, znachi ako je ogranichenje 130kmh, ne diraju nikoga ko vozi ispod 156kmh, ako je 120kmh, ispod 144kmh.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Znam da imaju Golf6 i Golf7, jedan je miš boje (neka tamno siva)

Ne znam je li Golf6 ili Golf7, j***m li ga meni su oni isti.

Pazite se kada vas Prati noviji Golf na tom putu, ili u okolini.

Danas autoput Ns-Bg sivi golf zaustavlja mercedes.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
1 minute ago, Shy said:

Narodne pare za zajebanciju.

Rekao bi ja da su ipak oni isplativi :) ali za čiji džep, u to ne ulazim. Ja svaki, ali svaki dan snimim po jednog BG-NS ili NS-BG.

Link to post
Share on other sites

Za micubisi znam da nije normalno kako ide i koliko je jak, slucajno sam dosao do coveka koji je imao prilike da ga vozi :D ne znam kakve su im kubikaze i sta im rade...

 

Sent from my ASUS_Z017D using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

eelem cisto da znate, dvojcu mojih drugova su navatali presretaci na gazeli igrom slucaja, mozete da prodjete na neku tuyznu pricu frka zurim, ali gledajte da zvucite ubedljivo. Ovaj jedan se izvukao tako a drugi je morao na licu mesta 2500 dinara da da

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Beli F10 sa NS tablama patrolira po NS-u, upravo su mi pisali kaznu u Patrijarha Pavla ulici.

Vozio sam 60-70 kad su poceli da me prate pa da se skoro lepe za branik u tom sam malo dao gasa i semafor, posle semafora vidim da mi se opet lepe za branik i tu predjem u desnu traku i smanjim gas, zaobisli su me i presli u moju traku pa upalili zadnje police svetlo.

Tacno su me natereali da malo dam gas, da me nisu pratili ne bi otisao na 93kmh vec bi ostao na 60,

prati te zatamnjen bmw pa ti nije svejedno,kad sam uvideo da se trkaju sa mnom ili me jure onda sam skoro pa stao...

Ogranicenje je tu 50kmh, kazu kazna za par meseci stize, neka iskustva sa kaznama?

Link to post
Share on other sites