Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Idem u policiju ljudi!!!

ima za nekoliko hiljada kamera za kola pa lepo ukljucis i snimas ako proleti neki motor, mozda panduri divljaju :-D i nikada mi nije bilo jasno zasto je njima dozvoljeno da voze brzo , zar i oni ne ugrozavaju saobracaj dok jure nekoga? mene neko da juri ja bih bezao jos brze nego sto vozim inace...

i jos nisu obelezeni jbt pa moze svako da nakaci svetlece dzidze i da jebava ljude na putu he he he

a ovo za tablice je mislio covek da bezi od njih bez tablica pa nemogu da mu dodju na kucnu adresu jer neznaju ko je u pitanju ( ghost :crazy: rider )

Link to post
Share on other sites

Znaci ne verujem, pre neki dan zabranise pusenje, pa uveli komunalnu policiju, pa jos i ovo..., moderni harac!!!

Pa zar nije poenta u tim hiljadama kamera koje su postavljene po gradu da se izbegnu bas te stvari, jurnjave i to...????

Link to post
Share on other sites

V8 bi-turbo u kocku pa nek stignu oca svoga voljenoga :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Realno ne isplati se bezati, pogotovo u gradu!!!

Vozio sam ovaj motor i mogu reci da tesko da ima koji auto ( a i motor ) koji moze da mu parira, ima motora koji idu priblizno isto ( cela klasa hiljadarki ) ali nema vajde od bezanije, stani, naguzi se, pa nek udara, trece resenje ne postoji!!!

Coooooobaaaaneeeee vrati seeeee. . . .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Moje iskreno misljenje je da oni nisu dorasli tim motorima. Ja vozim Suzuki aktivno 10 godina pa i mene ume da iznenadi.A kamoli ove nove policajce sa kursa voznje motora.... Veoma brzo ce oni tu ergelu potrositi..I jedva cekam leto da vidim ko ce da me presretne i kako...U maju polovina ima da iskliza jer ce oni ordinirati 90% po gradu...A taj motor voziti u gradu dva sata je fizicki napor. Da ne spominjem kulturu domacih vozaca koji nisu navikli na dva tocka na putu...

Link to post
Share on other sites

Moje iskreno misljenje je da oni nisu dorasli tim motorima. Ja vozim Suzuki aktivno 10 godina pa i mene ume da iznenadi.A kamoli ove nove policajce sa kursa voznje motora.... Veoma brzo ce oni tu ergelu potrositi..I jedva cekam leto da vidim ko ce da me presretne i kako...U maju polovina ima da iskliza jer ce oni ordinirati 90% po gradu...A taj motor voziti u gradu dva sata je fizicki napor. Da ne spominjem kulturu domacih vozaca koji nisu navikli na dva tocka na putu...

U potpunosti se slazem !!!

Link to post
Share on other sites

bas zato sto nema kulture vecine vozaca automobila,mozda ce se nesto i promeniti....a ne da kad god sednem na motor da razmisljam dali ce me neko pokupiti na nekoj raskrsnici i sl jer me "nije video "

ovako kada pocnu da otresaju i muriju bar ce se neki opametiti

Link to post
Share on other sites