Recommended Posts

Ne znam sta da vam kazem... Isto se pricalo i kad su uvodjeni presretaci (glupi su, slupace se, sjebace kola za mesec dana...) pa na kraju oni ispade jedna jako ozbiljna jedinica sa vozilima u vrhunskom stanju.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam sta da vam kazem... Isto se pricalo i kad su uvodjeni presretaci (glupi su, slupace se, sjebace kola za mesec dana...) pa na kraju oni ispade jedna jako ozbiljna jedinica sa vozilima u vrhunskom stanju.

sa vozilima u vrhunskom stanju naravno,jer sve to mi placamo...kao i ove motore.a njih boli k****...

Link to post
Share on other sites

HAhha jako ozbiljna jedinica za brzine do 230 kmh. Posle toga zaostaju (provereno letos na auto putu od rampe do rampe) A u sabac su stigla dva presretaca (automobila) koji su odmah isli na prepravku u koje su ugradjene kamere koje snimaju unutrasnjost vozila kao i ultra osetljivi mikrofoni velikog dometa i osetljivosti. Zbog ozbiljnosti i nekorumpiranosti onih koji duze ta vozila!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

...I OPET...aktuelno zbog sezone g.o.......preuzeto iz dnevne stampe...

„Tajni“ saobraćajci na raspolaganju imaju 20 motora marke „suzuki r“, snage 1.000 kubika kao i 10 sportskih automobila.

- Ne mogu da otkrijem koja su vozila u pitanju - kažu u policiji, - Mogu da kažem da su u pitanju sportska vozila, velike snage sa zatamnjenim staklima, kako vozači ne bi videli da na zadnjem sedištu sedi policajac u uniformi. Društvo mu pored vozača pravi kolega koji sedi na mestu suvozača i upravlja radarom, ali i snima automobile.

Operativci na motociklima su „upareni“ sa kolegama na standardnim policijskim motorima. Kada dođe do zaustavljanja „presretač“ poziva kolegu u uniformi, koji dalje preuzima sprovođenje potrebnih mera. Motocikli, inače imaju samo opremu za snimanje, nema radara.

NAJUČESTALIJI PREKRŠAJI - vožnja bez kaciga, bez ragistarskih oznaka kao i zbog prekoračenja brzine. - Dešavalo se da snimimo vozača koji „probije“ brzinu za više od 80 kilometara na čas. U tom slučaju kazne se kreću od 100.000 dinara pa naviše, odnosno 15 dana zatvora. Ovaj prekršaj sa sobom nosi 14 kaznenih bodova, a dozvola se oduzima na osam meseci.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
' date='17 November 2011 - 12:52 AM' timestamp='1321486767' post='179056']

Ja skoro pobego na Passata 3.2 B6 crni BG table :)

Gde? Sa cim?

Link to post
Share on other sites

Vectra C bg table malopre kod Jagodine :) preticem ga sa 190 i kocim, upalio mi prednje blinkere pretice me i pun gas :) stigo sam ga kod Nais-a

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

ima li ko slike presretaca ??neki dan smo isli za cupriju 170-200 km/h nigde ih nije bilo..

Link to post
Share on other sites