Recommended Posts

Ma nije on njima bezao, on nije ni izvalio da su panduri. Oni su za njega bili samo jos jedne lozane koji voze brzo, nije tu bilo nikakvog bezanja. A njima lepo sto mogu da peglaju koliko hoce bez kazne...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam u ranijem tekstu obrazlozio zasto da govorimo jedni drugima. I necu da se ponavljam.

I ja ih ne volim zbog bahatog ponasanja.

Ok, kazes tolerisu do 150km/h i sada neka mi neko kaze da moze da ne predje preko 150 kada krene na primer do grcke.

Ili samo i do nisa i kao niko nebi presao 150. Aj pusti pricu..

I zasto se mi malo nebi pomagali. Oni i te kako pomazu jedni drugima. I budi siguran da nece napisati kaznu ni jednom kolegi niti ce i jedan od njih i razmisljati o tome da vozi polako.

E sobzirom da na njih ne vaze pravila za nas ostale. Odatle moj predlog da se mi makar pomazemo ovako malo, u zakonskim okvirima.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Pre neki dan sam sedeo sa likom koji je izmedju ostalog vozio i presretace,trenutno vozi onu teget pandursku mecku 124 300e,i kaze da mu jos niko nije pobegao koga je jurio,tj jeste trenutno na otvorenom i tako to ali na kraju je bio uhvacen.

Znaci zakljucili smo da je bezbedniji turcin koji vozi 100 km/h i samo sto nije zaspao nego neko ko vozi 200 i nema ni promila alkohola u krvi,e jebes drzavu onda

Link to post
Share on other sites

Ja i ne podrzavam bezanje.

To samo jos moze da napravi vecu glupost da neko pogine pri jurnjavi.

Zato sam i pokrenuo ovu temu. Kada se vec neko zajebe i plati neka prenese sve sto zna ovde i resi nekog drugog bede.

Link to post
Share on other sites

Sve neki dusebriznici oko toga dali i koliko ce da nas love po auto putu ali gospodo ja sam platio dve kazne zbog toga sto sam vozio u najbrzoj traci bez zmigavca za preticanje. Odgovor pandura je ovakav : LEVA TRAKA JE SAMO ZA PRETICANJE NA AUTO PUTEVIMA U SRBIJI A SREDNJA ZA VOZNJU i ops kazna jedna kod Cicevca a druga kod Mitrovice.

A presretaci iskreno lovili su me po hrvatskoj i bosni i kazne sam placao ali ovi nasi nemogu da brisu snimke pa dogovora nema nego prijave pa tako ja dobio vec zabranu na godinu dana ......

Moj savet je vozite kako vam se hoce ali bar se brzine i znakova pridrzavajte u naseljenim mestima da nebi neko stradao.

I KAZNA I POHVALA JE ZA ZIVOG COVEKA

Link to post
Share on other sites

Nije to problem Grujo. Srednja traka je predvidjena za voznju do 120, pa ako neko vozi 100, nema veze. Postoji leva traka da ga obidjes i nastavis sa tvojom brzinom.

Iskreno, i ja volim nekada da stisnem pedalu gasa, ali ako policija tolerise do 150, onda ne vidim ni jedan jedini razlog da ih ovoliko pljujemo.

Link to post
Share on other sites

svašta pročitah ovde

ko će njih sprečiti da iz dosade jurcaju auto-putem ili magistralom i pitati ih da li oni nekoga ugrožavaju

što se lepljenja uz dupe tiče rešiće to neko kad nabode kočnicu pa kad plate za sve

oni mogu koliko hoće a nas će j..... ako spržimo preko 150

u krajnjem slučaju ko ih j...... nek oni rade svoj posao a ja ću voziti kao i do sada a veze su uvek tu da reše probleme sa prekoračenjima :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Podrav narode,dugo me nije bilo a i evo pisem vam iz Nemacke.Juce sam doputovao,vozio sam 1500 km po extra auto putu,negde 3 trake negde 4 i samo se pegla.Naravno u Nemackoj nema ogranicenja ali na nekim suzenjima ima ili kad su radovi pa tako ima i tih presretaca,naravno i u Austriji i Madjarskoj tako da ne treba previse da se pravi ovolika frka oko njih.Svuda je to normalno ali mi smo u zaostatku za svetom pa nam sad sve smeta.Leva traka je ljudi zlo ovde,jedan Ferrari me je opeglao dok si trepnuo,BMW-a ima kao Jugica kod nas,ne znam gde vise da gledam.Kad budem malo skupio slika postavicu neke.

Link to post
Share on other sites

Svako ima svoje misljenje... Slazem se sa vama u nekim slucajevima, ali njihova bahatost je prepoznatljiva na kilometar. Naletis nekad na lijep primjer pa ga nikad ne spominjes u postovima

Link to post
Share on other sites

Otvor slobodno temu "Lepa iskustva sa policijom" Nemam nista protiv.

Imam i ja lepa iskustva. Ali ova tema je o tome da pomognemo mi jedni drugima i zastitimo se od njihove bahatosti i gluposti koliko to mozemo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pricao mi je drugar iz Makedonije da su pre par godina kod njih policajci dobili BMW 850

Imali su valjda dva komada koja su zaplenili ili slicno. Slupali su oba u roku od 6meseci.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo imao sam prosli petak upoznavanje sa presretacima..........na subotickom auto putu,vracam se iz Madjarske,ne spustam ispod 150km/h,niko me ne pretice,kad oko pumpe mandic vidim passata u retrovizoru,priblizi mi se pa se odmakne,meni cudno,znam da obican passat dizel ne bi mogao tako da se poigrava,ali ni na kraj pameti mi nije bilo da su presretaci i ja nastavim svojim tempom...........kad posle nekoliko km prestigne me kao od sale,i upali kojekakva cuda :jooj: epilog prekoracenje brzine (150km/h) - 3000din,preticanje na duploj - 2000din,bez cenkanja sami su ponudili da naplate samo brzinu (bili su ljubazni,napravio sam prekrsaj,s toga nemam razlog da se bunim),nisam hteo da se jebavam,sve je domkumentovano,te sam im platio........

eto da razbijemo i one predrasude,da oni ne mugu da brisu i moras sve platiti,da ne mogu da brisu naplatili bi mi i preticanje preko pune

21112008001oa7.th.jpg

Link to post
Share on other sites

@Baki

Ja tvrdim za Fama radare a Miki S38 me je naucio da presretaci ne mogu da brisu :)

A za fama laser i dalje ostajem pritoj tvrdnji dok se nekom ne desi suprotno...

@Glogi

Zar navodno ne tolerisu do 150km/h??? Ili su te zaustavili jer si imao dva prekrsaja? I ja sam mislio da za preticanje na duploj ide dozvola...

Link to post
Share on other sites

ma isli su za mnom i tamo gde je bilo ogranicenje 80,a isao 150,a nije bila dupla,nego puna......kazem bili neki ok momci

Link to post
Share on other sites

Mrzim ih najvise na svetu!Sta da te tolerisu ti si prekoracio brzinu,nema sta ko da te tolerise,moj cale je platio u Nemackoj kaznu za prekoracenih 21km/h 220eura,baja ga stigao lepo sa bmw-om ne znam kojim jer se cale ne razume kaze samo neka azdaja, hteo sam da mu lupim samar sto nije video koji je.hteo da da pandurcini glupoj 100eura on se samo blago nasmejao izvadio lap top sa snimkom i cao dovidjenja!Oces da vozis brzo plati pa se klati!

Link to post
Share on other sites