Recommended Posts

Pozdrav svima,

Ja sam Milan i dolazim iz jednog manjeg grada nedaleko od BanjaLuke..

Vozim BMW E30 316i Coupe, nazalost bez sibera, motor je najnoviji M40B16 sa 73Kw i 100KS okruglo, siroka stopka naravno, zadnji trap komplet od e36 compact sa diskovima, ima ABS, sjedista takodje od E36 coupe sa grijacima, sve sto se tice podvozja promjenjeno, stavio sam neke tvrdje crvene opruge i naprijed i nazad, nazad su od nekog opela cini mi se, ali uspio sam naci nove da odgovaraju, feluge su originalne s  tim da cubih sada na proljece menjati, stavicu bbs 16 inca iste kao original bbs od e30... motor sam chip-ovao na 115KS i redline je sad na oko 7200-7250rpm, chip sam platio smjesnih 25$ na Ebay a razlika je ogromna, ugradnja chipa traje 10minuta, chip se prilagodi motoru poslije nekih 200km voznje, ako neko hoce mogu poslati link.. planiram staviti MT2 branike i pragive na auto nasao sam momka koji ih pravi rucno od poliestera tako da raznike i nema od originalnih a originalne ne mogu naci ispod 1500e a auto sam toliko platio i planiram ubaciti profilisana sjedista od peugeota cc crveno crna kozna koja ekstra izgledaju i malo su manja od ovih u njemu tako da ce lepse pasati a tapacirunge cu uraditi onda isto sa crvenim i ako nadjem igde stavicu shadowline okvire za stakla a do tada cu ovaj chrom ofarbati u sjajnu crnu..  to je to za sada.. vjerovatno cu otvoriti temu posebno negdje pa objavljivati tok rada na e30... 

Screenshot-2019-01-15-12-04-03.png

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, marko13 said:

Pozdrav, ti se bas igras. Svasta si radio, vidi se da imas elana.

Svi su mi u porodici automehanicari samo mene poslali u CNC skolu, ali od malih nogu oko auta tako i sada, a najveca ljubav BMW motori do m50

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dredger said:

Svaka cast za trud oko kocke, vozio sam s istim motorom od 100ks, nepoderiv. Predstavi auto, dugo nemamo e30 na forumu, pa da diskutujemo

Hvala puno, hocu predstavicu kad uslikam jos koju sliku, trenutno je u garazi bez desnog blatobrana i haube zbog sitnica oko motora koje sam mjenjao

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...