BMW PROBLEM


Recommended Posts

14 minutes ago, ilovebigasses said:

Koji auto brate? Moze li to malo detaljnije? Gde kad namestas vreme i datum, instrument tabla, obican radio, multimedija? 

BMW E87 2008 godina. Kada upalil auto upali mi se lampica zute boje auto na dizalici. Sahat je restartovan na instrument tabli i na radiju “ - - -  -“. Datum je ostao na danu kad sam ga zadnji put podesio. Tipa danas sam u 12:00 upalio auto sve mi se to desilo, podesim sahat datum upalim auto nema problema frcera sve okej system chech ok! . Dok radi auto sve je okej. Ugasim autom vratim se za pola sahata sve isto se desava lampica sahat restartiran, potrosnja,... Auto bez problema pali. Da je akumulator los verdlao bi. Da je toliko prazan sahat bi valjda trebao bio zadnja komponenta koju bi iskljucio da se struja ne trosi. Eto to je sve u najsitniji detalj.

Link to post
Share on other sites

 Ako ti i potrosnju na bordu resetuje, nesto te struja muci. Los ti je akumulator 99%. Jbg, nije to stojadin pa i na zadnji atom snage akumulatora kad upali pobedio si. To je slozen auto, pun elektronike, zahteva dobar akumulator. Jesi merio taj tvoj akumulator? Ako nisi idi nek ti neko to izmeri. Ja bi odatle krenuo.

Link to post
Share on other sites

Možeš i da kupiš battery tester pa da ti ostane i za sve ostale akumulatore. Ja sam upravo uzeo Foxwell preko aliexpress-a, detaljno ti izanalizira sve do tančina. Kolika je prava amperaža, voltaža, da li je neka ćelija crkla, napunjenost....

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, darkside said:

Možeš i da kupiš battery tester pa da ti ostane i za sve ostale akumulatore. Ja sam upravo uzeo Foxwell preko aliexpress-a, detaljno ti izanalizira sve do tančina. Kolika je prava amperaža, voltaža, da li je neka ćelija crkla, napunjenost....

Baci link, koliko para?

Link to post
Share on other sites