Recommended Posts

2 hours ago, NikNS said:

Drugari, jedno pitanje, posto jurim vec pomenuti style 44 17ke a buduci da su me obavrstili da preko toga ne postoje u originalu zanima me da li su ovo te 17ce posto mi je isti auto kao sa slike pa da vidim dal cu sa 17ticama i spustanjem postici ovaj izgled... Mislim jesu li to 17tice ili su vece kopije?

https://postimg.cc/WD5mFZZD

https://postimg.cc/Mc6bp5n2

https://postimg.cc/sGzbKLSb

https://postimg.cc/kVk0RG5J

Ne moraš da gledaš na netu, moj je na istim.

Edited by pesimista
Link to post
Share on other sites

Fenomenalno mu stoje, naravno o ukusima se ne raspravlja ali meni ove felne bas lepo leze na E46ci i dosta je jaka felna popunjena, 17ka je taman sto mi treba obzirom da u NS proci bulevarom je nocna mora jedino na cemu ne bi otiso trap je T34-85ca. Drugar koji mi je pozajmio svoje felne 18tice jer je uzeo 19tice vozio sam par dana ko po jajima, jednostavno svaku rupu naglasi jos vise jos kad se cuje onako kako ceo trap zvekne jer ne stigne da amortizuje dusa me zaboli, tako da kontam 17ca sa nekom finom gumom sasvim ok izbor za moje potrebe, kad udjemo u EU pa nam naprave puteve vozicu neki leteci auto pa mi nece trebati vece felne :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Kad spustis auto, videces da ti je fenomenalno pogresan "setap" sa et47 koliko ima taj tocak. Na 17 cola mora da bude jedno 3-3.5 cm izbacen tocak napolje u odnosu na taj tvoj zeljeni "stajl 44" 

I širina te felne je mala. 

Rekao si da ces da spustis auto?

Edited by La Haine
Link to post
Share on other sites
Kad spustis auto, videces da ti je fenomenalno pogresan "setap" sa et47 koliko ima taj tocak. Na 17 cola mora da bude jedno 3-3.5 cm izbacen tocak napolje u odnosu na taj tvoj zeljeni "stajl 44" 
I širina te felne je mala. 
Rekao si da ces da spustis auto?
Da razmisljam da mu stavim gewinde koje drugar ne koristi vise jer je uzeo amorte neke druge ili cu jednostavno staviti nize opruge, nisam jos resio sta cu definitivno, meni se zasvidjala felna kao felna eventualno distance neke staviti male i to je to

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Iza je od drugara E46ca na gewindama i samo stavljene te felne nije nista dirao, on ih koristi kao zimski set, a ja ove moje gadne vidi se na slici drugoj menjam jer nije 2.0d za tako otvorene felne kad mu vidis one male diskove nazad pozelim imati dobose... bbce202979e036727b0962b91ac4f230.jpgbda4bf110e3cd61736394b61a19a9183.jpg

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Iskreno, tvoje su mi 10 u glavu za ove njegove [emoji4]. Te mi nekako "zatvore" auto ...
A jedino mi smeta to sa diskovima i sto su 16ke, nekako ne ide lepo sa gumama, 205/55 balonke zestoke :D Uglavnom takve felne vidjam na kecevima starim a i na ovim novijim malo ih ima na E46cama

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, NikNS said:

A jedino mi smeta to sa diskovima i sto su 16ke, nekako ne ide lepo sa gumama, 205/55 balonke zestoke :D Uglavnom takve felne vidjam na kecevima starim a i na ovim novijim malo ih ima na E46cama

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Na kecu vidjas style 140, dosta slicne tim tvojim style 43, ali ipak ima razlike. Ja sam imao style 43, kao prve na trenutnom autu, meni se dopadaju.?

Link to post
Share on other sites
Na kecu vidjas style 140, dosta slicne tim tvojim style 43, ali ipak ima razlike. Ja sam imao style 43, kao prve na trenutnom autu, meni se dopadaju.[emoji23]
Ne znam, cekam da prodje zima pa da uzmem da ih ofarbam i sredim pa da ostanu zimski set a za leto uzeti nesto sto mi pase 17 inca taman :D juce u trznom centru vidim F20 sa istim felnama, parkirao pored njega i iskreno lepse stoje e46ci nego tom novom kecu :D Diskutabilne su jako

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sad vidim da meni moje ne bi bole tolko oci da su ovako fine, zadnje su nove a napred ih so nagrizla i par ivicnjaka ostavilo autogram na rubu pa mi idu na zivce :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Iskreno vozio sam i kopije i original imao sam bbs rc301 original koja je potpuno identicno kao ova pukla u udes ,a isto tako i cuveni m6 tocak u kinez velicini koji je prosao sito i reseto. Cak i ove style 95 sto sad vozim na nase puteve su osjetljivije od njih dal zbog sirine(9.5j i 10j) ili neceg drugog jednostavno se tako zalomilo kod mn

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
Iskreno vozio sam i kopije i original imao sam bbs rc301 original koja je potpuno identicno kao ova pukla u udes ,a isto tako i cuveni m6 tocak u kinez velicini koji je prosao sito i reseto. Cak i ove style 95 sto sad vozim na nase puteve su osjetljivije od njih dal zbog sirine(9.5j i 10j) ili neceg drugog jednostavno se tako zalomilo kod mn

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока


Ma putevi nam polomise kola, ledja, tockove, budzet sve zivo... Jedino je zalosno sto neko glavu moze da izgubi...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

@NikNS Tako su mi obije prednje felne stradale zajedno sa gumama kad se kod nas radio bulevar Podgorica-Golubovci iskopali kanal sirine 2m a dubine mozda nekih 7-8cm a nista obiljezili iako je mrak bio. Uletio sa nekih 40km/h i dalje nemam sto pricat i naravno niko ne prihvata odgovornost i steta mi pri repu

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
@NikNS Tako su mi obije prednje felne stradale zajedno sa gumama kad se kod nas radio bulevar Podgorica-Golubovci iskopali kanal sirine 2m a dubine mozda nekih 7-8cm a nista obiljezili iako je mrak bio. Uletio sa nekih 40km/h i dalje nemam sto pricat i naravno niko ne prihvata odgovornost i steta mi pri repu

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока


Skoro sam gledao nekog Youtubera iz okolina Londona, zveknuo felnu stao momak uredno slikao pozvao pandure, zapisnik dobio od osiguranja novac i pokrio stetu. Al nismo mi krsten ni narod ni zemlja

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Skoro sam gledao nekog Youtubera iz okolina Londona, zveknuo felnu stao momak uredno slikao pozvao pandure, zapisnik dobio od osiguranja novac i pokrio stetu. Al nismo mi krsten ni narod ni zemlja

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

To je i kod nas bilo dok ne ode Crnagora put pod stecaj,sad treba da platim izlazak policije 70e da naprave zapisnik zatim osiguranje me maltretira 10dana da ne smijem da skidam felne sa auta i da mi isplate 130-40e

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites