E46 320 Ci i E36 M3 cabrio


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e46 necu ni da komentarisem, ne volem, al zato m3 cabrio mmmmmmmmmmmmm pa jos e36 mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm , samo ga nemote nedje u moju ulicu parkirati e dovidjenja sa njim ;p

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na E46 jedino sto nema jesu komande na volan, navigacija i parking senzori. Vjerovatno zbog toga sto je 2001. Ovo je inace M Sportpaket II tako da ima i ogibljenje od M-a i sportske amortizere (provjereno u krivinama) + dobre gume i veci diskovi.... :) Ali i ovo je dovoljno.

Sto se tice M3, do 150 je dosta mrtav, tek kasnije postaje ono sto jeste i moram priznat u krivinama je bolji od mog E46. Em je tezak za ukrast.:)

Link to post
Share on other sites

Batice svaka casta na automobilima stvarno su perfektni,ali felne na e46 su ostavile jak utisak na mene,po meni su najbolje felne za bmw-a.U zdravlje da ih vozis i jos jednom svaka cast,svaka pohvala je suvisna

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Drugar slusaj...Auti su prelepi,znaci,cista perverzija i savrsenstvo!!!! :buba: Ja ovo ne bih menjao dok sam ziv!!!! :pilot:

Link to post
Share on other sites

gledam san neshto slike cabria, pa neznam jel sam se istripovao ili sam u prawu, ali cini mi se da sedishta nisu od m3 ni volan ?

Link to post
Share on other sites

Pa sig u cabria nece staviti sjedista kao coupe,pogledaj malo po internetu,a volan ko volan sve je to oprema,cak sto vise ovakav volan je i isao u ///M3 modelima :buba:

Al ovaj e46 je BRUKA!!!! Ocu i ja jedan ovakav!!! :pilot:

Link to post
Share on other sites
gledam san neshto slike cabria, pa neznam jel sam se istripovao ili sam u prawu, ali cini mi se da sedishta nisu od m3 ni volan ?

:pilot: :buba:

Link to post
Share on other sites

Perverzija... Coupe je do bola. Pravi picolovac.

P.S. To ga spremas za ovu turisticku sezonu? :pilot:

Link to post
Share on other sites

Samo da znas da ti felne na e46ici nikako ne stoje, prosto me dusa boli kad vidim koliko je auto ruzan sa njima, STRASNO ... treba ODMAH to da prodas !!!!!! :pilot:

Evo ja cu da se zrtvujem i da ih kupim :buba: :lol: :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

Ja sam svjestan da su felne grdne ali nisam trenutno u stanju da kupim nove, a ni nema zainteresovanih za kupovinu. Kada bih uspio da ih prodam pa da kupim neke celicne 15-ice spasio bih se. :pilot:

Link to post
Share on other sites

Dacu ti ja 15-ice celicne, za doplatu cu da te sacekam, pod uslovom da mi sredis smestaj na mesec dana letos u MNE :pilot: .

Link to post
Share on other sites
Ja sam svjestan da su felne grdne ali nisam trenutno u stanju da kupim nove, a ni nema zainteresovanih za kupovinu. Kada bih uspio da ih prodam pa da kupim neke celicne 15-ice spasio bih se. :pilot:

Zaboravio si i Trayal zimske gume pod obavezno.

Link to post
Share on other sites

I ti si radoje sad nasho da se k*rchish sa velicinom, 13" dosta, prodas te felne za kamion meni za neku pristojnu cenu ( citaj do 1000 dinara )

I boli te uvo, ne razmisljas uopste vise o skupim gumama i sl...

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 month later...