Recommended Posts

Pozdrav ljudi, nov sam ovde pa pokusavam da se snadjem jos uvek kako sve funkcionise na forumu. Ne zamerite ako kojim slucajem na pogresnom mestu postavljam pitanje. Interesuje me da li je ok cifra 240€ za zamenu zadnjih diskova i plocica i kocionog ulja na BMW-u 118d (122ks) 2006god....? 

Hvala unapred i izvinjavam se ako sam na pogresnom mestu postavio pitanje...

Link to post
Share on other sites

Ako je sa materijalom, to mi se chini previshe jeftino, ko zna kakve diskove ce da ti uvale.

Na diskovima, plochicama i gumama ja ne bih nikad shtedio.

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, ilovebigasses said:

Ja msm da je to mnogo i previse za taj auto za to sto se menja. Pozz

U pravu si, provjerio sam cijene, ima ATE sa plochicama vec za oko 100EUR, plus indikator istroshenosti nek je 15EUR, dodaj i technost, nek je max 130EUR materijal. 

Ali njemu ce vjerovatno uvaliti Zimmerman diskove ili neshto josh jeftinije, tako da je puno, u pravu si.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, bio sam kod Katalinica na autokomandi... Plocice diskovi kociono ulje i indikator (plus ruke) su me izasli 16.200... Usluga sjajna, ljubaznost, veoma profesionalni momci i pedantni... Definitivno imam jako lepo i pozitivno iskustvo sa njima. Preporuka svakako za momke iz Katalinica.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...