Recommended Posts

Pozdrav kada sam skoro kupovao 46 zahtijevao sam da se mijenja kardan jer je mnogo loš bio, nakon 2 mjeseca dolazi zvuk iz zadnjeg dijela auta kao da neko lim od lim trlja skripanje, da li je to moguće da je do kardana, jer to se najviše cuje kada auto ide u rikverc i kada se rastereti auto tjst izbaci iz brzine prestaje skripanje , evo video kako se to cuje, svaka informacija bi mi dobro došla, iz takvog sam grada da koji god majstor je pogledao nije mogo ustanovit, hvala unaprijed... 

 

Edited by Aladza
Link to post
Share on other sites
Pozdrav kada sam skoro kupovao 46 zahtijevao sam da se mijenja kardan jer je mnogo loš bio, nakon 2 mjeseca dolazi zvuk iz zadnjeg dijela auta kao da neko lim od lim trlja skripanje, da li je to moguće da je do kardana, jer to se najviše cuje kada auto ide u rikverc i kada se rastereti auto tjst izbaci iz brzine prestaje skripanje , evo video kako se to cuje, svaka informacija bi mi dobro došla, iz takvog sam grada da koji god majstor je pogledao nije mogo ustanovit, hvala unaprijed... 
 
Kakav ti je nivo ulja u difu zadnjem? Jel sper dif ili je otvoren?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Kakav ti je nivo ulja u difu zadnjem? Jel sper dif ili je otvoren?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Nisam to gledao  a dif je šper 

Edited by Aladza
Link to post
Share on other sites
Nisam to gledao  a dif je šper 
Nekad zbog toga hoce da se cuje kad motas i skreces dok parkiras, pogledaj da li se cuje isto kad ides ravno unazad. Svakako treba pogledati mozda je pustao ulje pa se sad dif istrosio nazad... za pocetak vidi dal slini tj dal curi negde ulje

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites