Recommended Posts

  • 1 month later...

Nastavak radova... Danas smo kod Bate zamenili zadnje pločice (prema indikatoru trebalo je da se menjaju za nekih 4500km, bolje ranije nego kasnije) i aktivirali smo LRS (senzor za svetla/kišu). Probali smo ga, naravno, vodom i sve fercera kako treba, slike ispod:

 

IMG-6208.jpg

 

IMG-6209.jpg

Takođe, aktivirali smo elektrohromatski retrovizor koji je ugrađen kada i šoferka:

IMG-6210.jpg

 

Zadnje zavesice još uvek nisu stigle, čekam odgovor od Stefanovića da vidim šta se dešava (prošlo više od dva meseca od narudžbine).

Trenutno skupljam ostatak komponenata za fabrički alarm (tražim prekidač za haubu, nov je prilično skup) i naravno prednji PDC koje niko u Srbiji nema ili ih jednostavno mrzi da traže...

 

😁☺️☺️

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Ponovo nastavak radova:

1) Prošle nedelje kod Bate uradili redovan mali servis

2) Dodatno smo zamenili problematičnu lambda sondu tako da, po prvi put, auto nema greškice

IMG-0592.jpg

3) Ugradio volan od M verzije (volan jeste u "prilično" dobrom stanju, ali kad ovo prodje ide kod Markova u NS na presvlačenje)

IMG-0619.jpg

4) Čekam da stignu LED svetla u bravama

5) Čekam da stignu lajsne za prednje branike sa nosačima za senzore (od Stefanovića), senzore sam već uzeo - ostalo je samo da provučem instalaciju

🤩
 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Takkyy said:

Ponovo nastavak radova:

1) Prošle nedelje kod Bate uradili redovan mali servis

2) Dodatno smo zamenili problematičnu lambda sondu tako da, po prvi put, auto nema greškice

IMG-0592.jpg

3) Ugradio volan od M verzije (volan jeste u "prilično" dobrom stanju, ali kad ovo prodje ide kod Markova u NS na presvlačenje)

IMG-0619.jpg

4) Čekam da stignu LED svetla u bravama

5) Čekam da stignu lajsne za prednje branike sa nosačima za senzore (od Stefanovića), senzore sam već uzeo - ostalo je samo da provučem instalaciju

🤩
 

Колико ти је Бата уградњу волана наплатио ако није тајна? Није морало ништа осим волана и кодирања додатно?

 

Мени би овај држач за чаше фабрички требао 🤣🤣 Ал не знам да л може да се угради, мислим да не.

 

едит: А тек видим имао си фабрички мф волан

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites

Volan sam ugrađivao sam, sve je već postojalo fabrički. Držač za čaše je vrhunska stvar ali je mnogo pipavo za ugradnju (meni je trebalo jedno 2h da sve završim).


Da da služi - služi 😂

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nastavak radova, za vikend uradio sledeće:

1) Montirani prednji PDC

IMG-0672.jpg

IMG-0673.jpg

2) Montiran alarm (konačno), sve povezano

IMG-0675.jpg

3) Montirani pragovi (zadnji su u lošijem stanju pa ih čekam od Stefanovića)

IMG-0676.jpg

4) Oprane sve plastike oko motora / dodatno zamenjeni svi vijci u motornom prostoru (novo Stefanović)

IMG-0674.jpg

5) Zamenjena ručica na nebu kod vozača pošto je stara bila u lošem stanju (novo Stefanović)

 

Sledeće u planu:
- M odmorište za nogu (novo Stefanović)
- hrom završetak auspuha (novo Stefanović)
- perforirana kožna navlaka ručne (novo Stefanović)
- LED u bravama (ako uspem da se dogovorim)

 

Dodatno, dogovorio sam sređivanje i farbanje felni, samo ne znam da li da ih ostavim u postojećoj boji ili da idem u tamniju sivu...

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...