Recommended Posts

Pozdrav za sve fanove.

Kenan, 29 godina, Sarajevo, BIH

Vozim E46icu 330d 2004 god.

Učlanio sam se na forum kako bi pratio projekte i automobile iz okružena, stekao neka nova znanja i prijateljstva.

Lijep pozdrav svima !

Link to post
Share on other sites
Pozdrav za sve fanove.
Kenan, 29 godina, Sarajevo, BIH
Vozim E46icu 330d 2004 god.
Učlanio sam se na forum kako bi pratio projekte i automobile iz okružena, stekao neka nova znanja i prijateljstva.
Lijep pozdrav svima !
Dragonov drugar jel tako? Jedan od najboljih na balkanu je upravo taj tvoj. Svaka cast na dosadasnjem radu, sredio si autic nema dalje :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
 
Evo kad vec momak nije hteo da se hvali da ja okacim.. Brutalna masina.. Dobrodosao [emoji3] 
Upravo sam trazio link da okacim tu je sve predstavljeno :D Noketa smo cekali da nam da socne detalje sta i kako Dragon je Opelas nije merodavan :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,

vidim, vec sam provaljen :) 

Tako je, automobil sa slike gore je u mom vlasništvu već par godina, lagano se sredjuje da lici na nešto..

Dok uhvatim malo vremena pa ću napraviti temu u predviđenom dijelu foruma za to pa da ukratko predstavim svoj auto.

Hvala svima na dobrodošlici !

:x

Link to post
Share on other sites
Pozdrav drugari,
vidim, vec sam provaljen [emoji4] 
Tako je, automobil sa slike gore je u mom vlasništvu već par godina, lagano se sredjuje da lici na nešto..
Dok uhvatim malo vremena pa ću napraviti temu u predviđenom dijelu foruma za to pa da ukratko predstavim svoj auto.
Hvala svima na dobrodošlici !
[emoji8]
Ne moze ono ukratko. Lici on vec. Svaka cast na trudu, i samo uzivaj pa kad stignes daj neke zanimljive detalje ili mozda sto si nesto radio pa se razocarao da se makar drugi ne zeznu :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Eto ga, tema je tu, koga bude više interesovalo, svakako cu se potrudit da odgovorim za sve sitnice..

Nekih promasaja iskreno nije bilo, ipak mi je 29 god, imam 2 prijekta iza sebe, bilo bi neozbiljno da sam pravio neke vece fule i sa ovim :).. vec prije same kupnje auta, znao sam kako zelim da izgleda.. i manje vise, osim zraka, sve ostalo je realizovano.. sitnice ne ubrajam, to je onaj neki final adjustment haha..

Pozdrav !

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...