Recommended Posts

Pozdrav svima, od prije mjesec danas sam vlasnik: BMW-a E87, 120d, 120kw. 

Pošto je ovo moj prvi BMW prva stvar koja me zanima, dal’ motor radi ok. čini mi se da su svi imali isti zvuk(gledao sam par e87 prije kupovine) https://youtu.be/pUvhWUPoCzs

(Snimak rada mog motora)

Hvala svima unapred!

 

 

 

Link to post
Share on other sites

I mene je nerviralo to skripanje plastike pa sam sredio to.. Samo skines one plastike preko airbaga na stubu sajbe i podbacis spuzvice tanke izmedju njih i plastike od instrument table i nece biti vise problema. Meni je spasilo dosta zivaca hahah

Link to post
Share on other sites

Prije kupovine ovog keca, vozio sam kratko istog samo što nije imao “sportsko vješanje” i čini mi se da nije krckala plastika ovoliko, bio je dosta mekši za vozit, ili mi se čini [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, ilovebigasses said:

Da znas, dobra stvar skroz, ziva guma :D mogao bih je upotrebiti na par mesta ?

To samo dok prvi prizna da gura nesto u kola da utisa zrikavce, svi se posle jave :D:D :D. 

Vidi, iskreno, mecka je 10 koplja ispred BMW-a sto se tice tih zrikavaca :D. Ja sam svaki svoj, tjunovao da ne skripuce i ne zvecka.

Link to post
Share on other sites

Nemojte mi keca hejtovati. Najzanimljivi auto kombinacije grada i otvorenog puta. Ajd se parkiraj paralelno s tim vecim masinama po Bgd majcin sine :D

 

Ima tih mana, al sta da radimo, uglavnom su sitne... Golf auto za Kremenka i Kamenka pravljen.

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites

Ma kakav hejt, kec je super autic. 

Ni ne mogu da se porede mecka i bmw, to su dva odlicna proizvodjaca, vrlo su slicni, a skroz razliciti. Mecka je bas za kuliranje u voznji, a bmw je bas za gasiranje. Tako su konstruisani. Bmw kad se lagano vozi, sav mi je nesto nervozan, imam osecaj kao da je repetiran i samo ceka papriku. Povuce i mecka, ali ne voli. Sem amg-eaca, to su stvarno zivotinje.

Uzivaj u tom kecu druze!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...