Recommended Posts

Ma to je OK inace BMW OEM mape imaju jako slabu pokrivenost BiH i Srbije inace regiona koji nisu u EU samo neka glavne ceste [emoji20]
Znam da su samo glavne ceste uradjene ali opet me ne moze ni na njima locirati. Pa danas cu da vidim sa nekim likom sto ima antenu da probamo da vidim da li je do nje.

Sent from my Tesla_SP9_2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daj boze da resis Zlajo [emoji6] [mention=50203]Mirsad[/mention]e zato sam ti ja lepo to izbacio i stavio android i igo 2019 q2 i sve je bruka dobro [emoji846]
Pre toga sa tom Android multimedijom svakako ja moram resiti prvo problem BM54ke. Dzage mi ekran kad zvuka nemam hahahah

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Daj boze da resis Zlajo [emoji6] [mention=50203]Mirsad[/mention]e zato sam ti ja lepo to izbacio i stavio android i igo 2019 q2 i sve je bruka dobro [emoji846]
Ma planiram se ja rijesiti ovog auta tako da necu da placam 500-800KM za Android pa da ga sa tim prodajem [emoji16] A svjestan sam da je ovo sve jedno veliko sranje..

Sent from my Tesla_SP9_2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Promjenio sam gps kabal i sada radi perfektno, jos samo sutra da dobijem nove mape i ljepota [emoji16]

Sent from my Tesla_SP9_2 using Tapatalk


Svaka cast care. Znaci kabal je zezao. Mene moj nece da locira jer Srbije nema na mapi :D italija i zapadna evropa nema na ovamo nista :D tako da definitivno idem na Android kad nadjem nekog krstenog majstora da mi napravi zvuk prvo

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Svaka cast care. Znaci kabal je zezao. Mene moj nece da locira jer Srbije nema na mapi biggrin.png italija i zapadna evropa nema na ovamo nista biggrin.png tako da definitivno idem na Android kad nadjem nekog krstenog majstora da mi napravi zvuk prvo

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Ma samo kabal da.. Kod mene BiH ima glavne ceste a Cro. Slov. i ostale EU zemlje ima detaljno. Tako da ovaj mk4 nije los [emoji16] Ali sto je najbitnije locira u metar tacno [emoji3] Sada moram pogledati antenu od radija da ona ne zeza stanice. Ma utegnut cu ja njega, ima da od babe napravim curu haha A tebi drug neka je Bog na pomoći sa tim zvukom [emoji37]

Sent from my Tesla_SP9_2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Ma samo kabal da.. Kod mene BiH ima glavne ceste a Cro. Slov. i ostale EU zemlje ima detaljno. Tako da ovaj mk4 nije los [emoji16] Ali sto je najbitnije locira u metar tacno [emoji3] Sada moram pogledati antenu od radija da ona ne zeza stanice. Ma utegnut cu ja njega, ima da od babe napravim curu haha A tebi drug neka je Bog na pomoći sa tim zvukom [emoji37]

Sent from my Tesla_SP9_2 using Tapatalk

Neces ga ti ni hteti prodati :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Neces ga ti ni hteti prodati biggrin.png

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Pa sve mi se cini da necu, auto je ladja na putu. Ide kao nevrijeme kada mu daš kick down a otvorene uzme 6l što je smijesno za toliki motor. A full oprema je na autu, sve sto e39 moze da ima. Ali problem je sto ga u Sloveniji mogu vpziti samo 6 mjeseci.. Pa ga moram kuci ostaviti pa akp ko naleti pradat cu ga.

Sent from my Tesla_SP9_2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Kako razlikovati MK3 i MK4 ili saznati koju verziju imam u autu?
Najlakse odes u navigaciju u podesavanja i gore u desnom uglu ti pise SW3 SW4 taj broj oznacava koji komp imas. Kako ide napolje BM54 ako stavim android? Onda necu imati pojacalo za zvuk jer bm54 meni sluzi ko pojacalo. Ono sto kinez oma u sebi kontam da ne znaci nicem :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Pa radice nekako [emoji3] u tvom slucaju mnogo bolja opcija od bm54 [emoji6]
Hahahahahaha i to sto kazes, makar ce rsditi na svim zvucnicima. E sirotinjo i bogu si teska. Najjace mi je kad mi slabo radi pa pojacam, i onda odjednom otkine zvuk na 5 sekundi instant ogluvis :D Uglavnom ugasim radio pa slusam traktorisanje motora i tesim sebe kako makar ustedim na gorivu a znam da nije tako [emoji23] nista porucicu onda to i onaj duzi kabl da provucem i to je to. Samo meni dzek kod bm54ke ima drugaciji konektor nisu pljosnati pinovi nego okrugli

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites