Bmw e46 nivelacija kod xenona


Recommended Posts

Baš i ne razumem :) . Koja ti je sad nivelacija, da li je ispravna...? Malo detaljnije opisi.

Sent from my SM-N920P using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja imam fabricke farove sa xenonima, i nemam manuelnu nivelaciju. Podesim ga na faru direktno (na ona dva tockica) koju visinu da drzim i onda on sam spusta i dize. E sad ako imas vec modul koji to ima, da li moze ... nemam pojma ....

Link to post
Share on other sites

Da,to znam.Ko ima fabricke xenone ima light modul sa automatskim svetlima,tj ima senzore koji sami nivelisu u zavisnosti od puta.Ovih dana kad elektricar nahvata vremena,zvace me.Kaze da je radio to i da moze al mora natenane.Svakako cu javiti sta budemo uradili.

Link to post
Share on other sites

Znači, ti nisi imao nikakvu nivelaciju. Mislim da će morati drugi prekidač za svetla ili da se ubace dva tastera i releji. Možda postoji neki drugi način ali ja to ne znam. Ne bi bilo loše da ti odeš do majstora da ga pitaš kako će da to uradi pa da vidimo da li je to ok.

Sent from my SM-N920P using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sad sam gledao šemu, ako može da se kodira tvoj lkm moglo bi da se stavi potenciometar na mesto gde ide senzori za nivelaciju.
To su ti mogućnosti.

Sent from my SM-N920P using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zavrseno sve.Ja sam imao manuelnu nivelaciju,na tockic iznutra.Ukodirao majstor preko ncs za par minuta.Tako da sada projektore podizem i spustam manuelno na tockic bez ikakvih problema i sve radi besprekorno.

Link to post
Share on other sites