Bmw e46 320D crveni touring


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P.S ne znam da li je istina,al danas sam od otpadasa cuo ovu pricu.Ako u 4 brzini kada se nategne,skala za trenutnu potrosnju ne ode do 20l tj zakuca do kraja,onda protokomer nije ispravan.Voleo bih da znam da li je to tacno ?

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Daniel98 said:

P.S ne znam da li je istina,al danas sam od otpadasa cuo ovu pricu.Ako u 4 brzini kada se nategne,skala za trenutnu potrosnju ne ode do 20l tj zakuca do kraja,onda protokomer nije ispravan.Voleo bih da znam da li je to tacno ?

Provericu kod mene pa ti javljam (mada mislim da lupa gluposti, kontam da se protokomer proverava sa "live data". Ali opet ne znam, pa ostavljam prostora da gresim). Ja sam poprilicno siguran da meni uvek ode do kraja kada ga nategnem :D 

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, dredger said:

Aj sta se pravdas da ga zena vozi. Probao sam, ide kao vetar, tvrd je previse za moj ukus.

Zato sto ide uskoro na prodaju? Sala naravno? Uglavnom je kod nje, posebno sada kada sam na odmoru.

 

Jeste, u pravu si mogu ti reci, u Normal rezimu i nekako, ali u Dynamic-u je poprilicno kruta.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites

Bio danas na SDC.Sve pohvale za Team rs,voze svaka cast i za kik tim.Posle peha sa motorom juce,tacnije 6 cilindrom,resavaju preko noci problem,da bi danas imali prevrtanje u vazduhu i opet su osposobili auto.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

12k km od novembra.Dosao na red mali servis.Kad sam radio prvi mali servis kod mene sipao sam 10 40 ulje,pitao sam dosta majstora i svi su rekli da moze bez problema.Tako da bih nastavio sa 10 40,sta vi mislite?

Link to post
Share on other sites

Posto smo obadvoje iz Cacka mozda si cuo za Dostanica sa Obreza i za Dejana,Matke ga zovu radionica mu je u Katrgi,kod njih sam bio,Dejan mi odrzava auto,kaze da retko dolaze u dobrom stanju kao sto je ovaj moj.Sad ispada da hvalim svoje.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Daniel98 said:

Posto smo obadvoje iz Cacka mozda si cuo za Dostanica sa Obreza i za Dejana,Matke ga zovu radionica mu je u Katrgi,kod njih sam bio,Dejan mi odrzava auto,kaze da retko dolaze u dobrom stanju kao sto je ovaj moj.Sad ispada da hvalim svoje.

Matke - blago receno - BOG ZA BMW.

Super, drago mi je da ti je dobar auto, uzivaj u voznji, da te zaobidju kvarovi. Moj je isto bio odlican, svi su ga hvalili, ali kad prodajes mrka kapa...😕

Preporuka proizvodjaca je:

100kw - 5W-40

110kw - 5W-30

Link to post
Share on other sites