Recommended Posts

Da se pohvalim, stigao kupe. 320d nazalost jer 330d i 335d nisam nasao. Solidna oprema, nije najjaci paket ali nije ni klot. Crn spolja, crn unutra, taman kako treba :)

U sustini sve je fabricko na njemu, felne, kozne kadice sa naduvavanjem, velika navigacija, adaptivni xenon farovi sa AE itd.. Dodat je kabal za iPod, tako da mogu preko iDrive-a da vrtim pesme, treba da se zameni rucka unutrasnja na suvozacevom tapaciru, da se popravi mehanizam za dodavanje pojaseva i naravno za nedelju dana veliki servis. Znaci kompletan razvod lanaca i spanera, provera lezajeva na radilici, dekla, vodena pumpa, termostat, kaisevi, spaneri, roleri, neka crevca itd. U planu je jos da se nabaci sper(cisto da se nadje) i felne za leto Style 313 a ove ostaju za zimu, lepe su. Lanac se ne cuje, ali to je prva stvar koju cu da uradim da sam miran. U sustini sam zadovoljan autom, nece biti M branika i slicno. Eventualno lip na gepek i to je to. Lose vreme sad, bice slika

CD93-D051-5-E3-D-48-C9-B064-A30-DA380-E5

05-EA42-F7-7452-4119-BCBD-8968-EFF8-C264

247-AD73-B-D3-D3-46-AC-ADC2-BC18-CE15-E4

 

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo izgleda i sasvim solidna oprema, velika navigacija mu daje poseban šmek.

Kao što si planirao, odradi sve oko velikog servisa i provere ispravnosti. Preporučio bih da proveriš i vešanje, čisto da zaokružiš priču.

Šper znači, možda ne toliko na 2.0d koliko na jačim motorima, ali na klizavom pri iole oštrijoj vožnji se oseti i na 320d. 

Uživaj!

Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, StunterSM said:

Penzija ljudi.. :)

Meni su super ove 17, a 18 sam kupio. Nije style 313 vec style 219m. Evo slika kako izgledaju, napred 8.5 245 nazad 9.5 265

541-CC1-A6-6-D4-B-43-C1-B4-E9-47938-D04-

Vrhunske, boja zanimljiva, odlican izbor.

Link to post
Share on other sites

One fabricke 17 ostaju za zimu ove 18 idu za leto. Ma stace lagano, e90/92 je auto sa najvise lufta izmedju ruba i fabricke felne. Nerealno su uvucene fabricke, cak za taj zimski set cu staviti 20mm distanc, bez njega ruzno do bola. A sa njima je izasao iz salona..

Link to post
Share on other sites

Pa kod mene su nazad 9.5J ET35 sa gumom 265/30 19 i ponekad mi malo skida farbu sa unutrasnje strane ruba, bukvalno kaci manje od 1mm, a napred su 8.5J ET35 sa 235/35 19 gumom i vrlo malo cese na korubi iznutra napred, znaci te dimenzije su bukvalno knap u milimetar kod mene... 

Ako se ne varam na tim M felnama je ET 29 i 23, sto je bas velika razlika pogotovo nazad, nadam se da ces moci da ih spakujes izgledace brutalno sa njima!

Edited by yosh
Link to post
Share on other sites

Sve znam, ali sa 265 35 18 i 235 40 18 nece kaciti. Nazad ako pipne malo samo cu srolati unutrasnji rub ka gore, makar je to lako. Necu ih siriti, samo unutrasnji koji stoji pod 90 stepeni dici prema gore. Druga opcija je da se prebacim na  255 35 i 225 40

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites