Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nista ne kaci 255 35 18 i 225 40 18

Izgleda odlicno. Ima luft u jednom ramenu napred, narucena ramena od M3 da dobije malo minusa na prednjem trapu :)

Volan sa saltalicama je sledeci

 

E790-D865-52-A7-4928-89-E0-FD38451-B98-F


025-A29-B1-7315-4667-A202-590-E30-AAE28-


524-ED4-EB-6055-4-EDC-A8-F7-0368-C64-DEC

 

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Nismo said:

Reli Sutjeska, a suvozac nervozan i uplasen!

AHAHAHHAHAHA :)

Neka cica mica se pridržavala u krivinama dok je skičala, ne vidim drugo objašnjenje :)

Link to post
Share on other sites

Danas upaljen posle zamene lanca, radi kao sat, stvarno ima razlike kad se sve izmenja, bez obzira sto nije bio u losem stanju. Promenjeni lanci, lancanici, klizaci i spaneri. Vodena pumpa, termostat, racve vodene sve, remenica, grejaci, kajisevi sa rolerima, oprana usisna grana itd. Sad sam miran 100.000km nadam se sto se tice svega. Balanseri su u dobrom stanju sto je vazno poprilicno za rad motora

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites

Ako mi verujes nisam ni sabirao. Klinik je odradio posao. Danas uzimam auto. U cetvrtak bi trebao da stigne volan sa saltalicama ? To i lip na gepeku su jedine dve stvari koje su dodate na auto pored felni. Ne diram vise nista osim blagog zatamljenja stakala cisto zbog sunca.. Imam da popravim dodavace pojasa i zamenim rucku na tapaciru, mape Srbije za navi sam nabavio.

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites

Za muziku imam iPod a pesme menja i premotavam na iDrive i volanu. Cak mogu da se prave playliste preko iTunes-a i auto ih prepoznaje. ? Sledece nedelje da odradim zastitu, razmisljao sam o igli i obd zastiti, alarm mi je za narkomane i decu da ti sutiraju felnu, nije neka zastita..?

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, StunterSM said:

Ima u engleskoj, nisam jos uzeo. Al nije sa kockastim zavrsetkom onaj univerzalni vec onaj zaobljeni.. postavicu link pa ako bude hteo mogu dva poruciti

Ajd molim te ako nije problem posalji mi da mu prosledim da vidi

Link to post
Share on other sites
Ako mi verujes nisam ni sabirao. Klinik je odradio posao. Danas uzimam auto. U cetvrtak bi trebao da stigne volan sa saltalicama [emoji41] To i lip na gepeku su jedine dve stvari koje su dodate na auto pored felni. Ne diram vise nista osim blagog zatamljenja stakala cisto zbog sunca.. Imam da popravim dodavace pojasa i zamenim rucku na tapaciru, mape Srbije za navi sam nabavio.
Pa napisi bar bruto da znaju potencijalni kupci n47 motora pocetna ulaganja :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, StunterSM said:

Za muziku imam iPod a pesme menja i premotavam na iDrive i volanu. Cak mogu da se prave playliste preko iTunes-a i auto ih prepoznaje. ? Sledece nedelje da odradim zastitu, razmisljao sam o igli i obd zastiti, alarm mi je za narkomane i decu da ti sutiraju felnu, nije neka zastita..?

Takodje razmisljam sta od zastite ugraditi, http://sapasystem.com/akcije/ , ovde ima neka akcija, klin + izmestanje obd + sakrivanje prekidaca = 290e, jel to realno platiti toliko, nisam u toku, na starom autu imam zeder fabricki, nije bmw u pitanju ?? 
Gde si nabavio mape za navigaciju i da li su mape iste za sve modele? 

Link to post
Share on other sites