Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

16 hours ago, somi92 said:

Masala... Plus reg i jos neka stvarcica ako ima moze skoro 2k.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Mnogo vise veruj mi :D Felne i gume su 1000e samo, plus sitnice :) Volan sa saltalicama je £350 znaci oko 400e, ona rucka iz dva dela za tapacir je 65e, farbacu haubu jer ima od kamencica sitnih ostecenja pa da teram da se uradi komplet keramicka zastita laka, poliranje, dubinsko itd itd 350e plus farbanje 100e, zastita od kradje je 300e... i tako u nedogled ? E da ramena od eMa su oko 350e bestbuy sto moze da se nadje

Link to post
Share on other sites

Lep je, ako naletis nekad u bg bilo bi lepo da se vidi uzivo i da "das krug" :) bas mi se svidja kabrio, ako prodam mog keca i izleti prica za invalida eto me u 3,0d :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Videcemo se negde vec. Meni i ovaj 2.0 dovoljan, a sa 3.0d takodje imas problem sa lancem, potpuno je isti kao i na 2.0. Moj savet ako budes kupovao trazi restyle sa 184ks. Kod njega je hilzna tanja ali je alu blok deblji i nema pucanja bloka, dok kod 177ks i blok zna da strada. Evo presao 1000km u dva dana i odlicno se vozi i ovaj motor, realno nije potreban 3.0. Bitnije ti je da ima m vesanje i dobre gume. Moj lezi odlicno, a ima luft u ramenu i primerio sam da je jedan amort vlazan. Verovatno cu da mu nabacim Bilstein B8(isto kao B6 samo sto je B8 za krace opruge)..

Link to post
Share on other sites

Kabrio je tezi 300kg, plus taj 2,0 dizel mnogo traktorise plus svi ti problemi, 184ks je vec mnogo noviji tj od 2011 ide a ja bih realno mogao 07-08 u pristojnom stanju, na 3,0d bih i zazmurio samo je reg problem zato kazem ako izleti invalid...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Auto ti je stvarno odlican vidi se da vodis volis bmw. ? nadam se da se vidimo 2og na autokomercu ? 

Kod mene u bmw-u je 320d 184ks xdrive automatik i to je vise nego dovoljno za danasnje uslove i uopste za auto koji se vozi svaki dan potrosnja mj je izmedju 7.8 i 9 litara ovu 9ku bije kad ga bas bas gazim, ali prosek je 8 i neka normalna voznja. Ali npr. auto put ne oseca 140,160km stavis tempomat i uzivas

Link to post
Share on other sites

Jel zezas da si kupio original gumene patosnice? Meni u delti trazili 16k za gumene, rekoh ljudi da li ste realni... Kupio gledring i top su

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Meni je zao sto nisam uzeo te u delti! Kupio na neke na novom beogradu. Kao po meri bla bla, bile oko 6000din ili tako nesto. Jedino je dobra stav patosnica kadica za gepek! Ona je bila oko 6000

Ali kvalitet gume nula za original. Verovatno cu prednje barem uzeti original.

Link to post
Share on other sites
Jel zezas da si kupio original gumene patosnice? Meni u delti trazili 16k za gumene, rekoh ljudi da li ste realni... Kupio gledring i top su

Sent from my EML-L29 using Tapatalk


Da ja sam uzeo istu marku, internet prodaja guma sajt i prezadovoljan kvalitetom i kako su se pokazale bas su tipske, sve su prilike da cu i tepih patosnice te uzeti. On covek voli oem i kad ima mogucnosti i ja sam uvek za to, al posto ne volim gumene i koristim samo zato sto moram zimi onda mi nije bilo bitno.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites