Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedino to je i resenje ja iz nostalgije cepam Wunderbaum i ne vredi. Posle 3 sata ne osetis miris a da ga drzim sa najlonom seljana zesca

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
10e su 3 punjenja. A jelkicu i dalje drzim u vratima, al ove jelkice su sranje sad...
Ako nije tajna gde si nabavio to da mogu da skoknem da uzmem. Hvala unapred

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Evo link na kp

Videcu koliko ce da traje. Skontao sam zasto me svabe jebu za ramena. Danas otvorim case na ebayu protiv njih i odma se javljaju da su poslali 3 komada i da vracaju pare za jedno. E tu su se zajebali, jer sam narucio sa dva linka po dva komada. Nemoguce je da mi daju pola od kupljenog paketa. Tako da cu sigurno dobiti pare nazad od oba ramena a ostace mi jedno gratis :) Odma kupujem to jedno na drugom mestu samo da vidim koje fali

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, NikNS said:
15 hours ago, StunterSM said:
10e su 3 punjenja. A jelkicu i dalje drzim u vratima, al ove jelkice su sranje sad...

Ako nije tajna gde si nabavio to da mogu da skoknem da uzmem. Hvala unapred

Cena na KP uopšte nije mala za osveživač, a ima lepih alternativa na Aliju za mnogo manje para:

https://www.aliexpress.com/item/1000007670292.html?spm=a2g0o.detail.1000014.41.39e724ecBP0Pkg&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.136569.000000000000000&scm_id=1007.13338.136569.000000000000000&scm-url=1007.13338.136569.000000000000000&pvid=a07dd2aa-a7d9-44ef-bc32-9dc7f7973984

https://www.aliexpress.com/item/32991949627.html?spm=a2g0o.detail.1000023.7.e44a24ecNJOnWV

Ovo je slično, ne manje lepo, ali nema znak na sebi; radi istu stvar: miriše :)

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, marko13 said:

Ta firma vise ne salje van EU to sam siguran 😂

Meni stize u Linc roba, al Srbin narucuje pa je najebao :D

Po meni nije skupo 400din za osvezivac. One konzerve i ostala sranja su iste pare

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites

Ima svasta i da se jebe, jeftino dosta.. haha :D

Evo stigli amortizeri i gume iznad i ispod opruge, i polugica nivelacije za m3 ramena, to je iz orginala. Montiracu amortizere pre ramena, vidim da ce biti borba sa njemackom. Zanimljiv podatak sam nasao na netu, da ako propadnu te gume ispod i iznad opruge dobijes osecaj grublje voznje zavisno od asfalta. Kao da osetis na sasiji brujanje ako je asfalt grub. To mi se desavalo i sa 17 i sa ovim 18. Pa sam uzeo odma te gume, smesna je cena bas, a svakako se skida..

1-F286-DB5-BD7-E-4151-9-F05-652-DE0-DAD2

Link to post
Share on other sites

Mogu reci da ima razlike u voznji, nije neudoban ali je stegnutiji auto. Jedino me brine sto je sad za 2cm visi auto napred, a uzeo sam b8 za kratke opruge bas. Malo po netu cackao i dosta ljudi se zalilo na to, ali posle nekog vremena se slegne. Zamenjeni amorti samo bez opruga, solje i gume pod oprugama. Sve je u dimenzijama i po vinu za m suspenziju. Naknadno sam proverio i ti je to po katalogu. j***m li ga, valjda ce se sleci, kako kazu drugi iz iskustva 🤔

 

E1944954-368-E-4-A44-AD87-AB2-FBC7-E76-B

 

D40-A5643-7-BB6-45-A0-9658-DC3-A6-BAD55-

E117-FD56-4262-47-AA-9-CE4-D642-F8-B56-E

 

 

Link to post
Share on other sites

Iskreno jedan od najjacih mirisa mi je od g drive tecnosti za stakla, bas osvezavajuce mirise [emoji23] a ovako neki kokos u bocici drvenoj ili tako nesto.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 6/13/2019 at 5:54 PM, NikNS said:

Ako nije tajna gde si nabavio to da mogu da skoknem da uzmem. Hvala unapred

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Savet,ne uzimajte zelenu kutiju tj zeleni caj 😀🤢

Link to post
Share on other sites

Dobro si prosao, ja skontao da se policija nesto uzjebala pa otisao, kaze drugar bila opsada  kasnije. On isto bio na tunelu crni e34 sa sivim dole kao na m5

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites
Dobro si prosao, ja skontao da se policija nesto uzjebala pa otisao, kaze drugar bila opsada  kasnije. On isto bio na tunelu crni e34 sa sivim dole kao na m5
Cesto odem gore samo sto ne volim kad dodju klinci da hondama kosacicama i nekim tako autima i idu kroz ljude potpisuju drndaju niti se osecas bezbedno niti mozes pricati kvalitetno sa ostalim entuzijastima. U svakom slucaju bolje ista nego nista. Mislim da sam video E34ku ali tad sam vec odlazio dalje. Inace lepo sto se toliki broj ljudi skupio samo steta sto nema nekog organizovanijeg parkinga gde bi se okupljali ljudi koji bi da malo vise dele taj entuzijazam i neka vise chill atmosfera kao sto recimo praktikuju momci iz drustva Dragon Garage-a

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jel se pojavljuje na Miseloku momak sa starim saab-om 900 naprcanim. Gledao sam neke klipove, dosta brz auto. Kaze momak f10 3.0d i on su egal kad se poteraju.

Link to post
Share on other sites

Iskreno nisam ga vidjao.. 

Ofarbana hauba, bila je na 4 mesta da je lak pukao od kamencica verovatno pa se rasirilo. Radicu keramicku zastitu jer je ova crna toliko jebena za odrzavanje pa mi bilo glupo na takvu haubu radim to.. Nego bio sam do Zlatibora ovaj vikend, palo mi na pamet da izmerim potrosnju, i bila je 7.5 a vecina je otvoren put 90%. Ocekivao sam manje na otvorenom, mozda nisam resetovao na vreme kad sam sipao, toga se ne secam. Moracu opet da merim, cudno mi to

29-CD9-CD8-8-B33-411-C-B795-94148928923-

 

 

Link to post
Share on other sites
Iskreno nisam ga vidjao.. 
Ofarbana hauba, bila je na 4 mesta da je lak pukao od kamencica verovatno pa se rasirilo. Radicu keramicku zastitu jer je ova crna toliko jebena za odrzavanje pa mi bilo glupo na takvu haubu radim to.. Nego bio sam do Zlatibora ovaj vikend, palo mi na pamet da izmerim potrosnju, i bila je 7.5 a vecina je otvoren put 90%. Ocekivao sam manje na otvorenom, mozda nisam resetovao na vreme kad sam sipao, toga se ne secam. Moracu opet da merim, cudno mi to
29-CD9-CD8-8-B33-411-C-B795-94148928923-C.jpg
 
 
Pa uzbrdo nizbrdo klima, koci vamo tamo to je sasvim ok da znas. Meni je to za 2.0d sto je kod tebe sasvim ok. Da si isao po vojvodini bilo bi 5.0 5.2 haha [emoji1787] autic dobija tretman kakav zasluzuje. Kad budes nailazio do miseluka sa njim javi pa da dodjem da vidim i uzivo masinu

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites