Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde si radio keramiku? 

Ja se nesto interesovao, ali me odgovorise. 

Kazu, nemoze da se polira posle, nemoze ovo, nevalja ono... 

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, miksa said:

Gde si radio keramiku? 

Ja se nesto interesovao, ali me odgovorise. 

Kazu, nemoze da se polira posle, nemoze ovo, nevalja ono... 

Tu u gradu.. U sustini ja se puno ne razumem. Auto je detaljno opran, ociscen glinom, poliran do detalja, predjen sa SiO2 i sa voskom nekim. Dalje standardno, mat povrsine specijalnim sretstvom, alu povrsine takodje, stakla isto itd itd. Juce sam ga prao, nije realno koliko voda nece naa njega 🤣

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, StunterSM said:

Tu u gradu.. U sustini ja se puno ne razumem. Auto je detaljno opran, ociscen glinom, poliran do detalja, predjen sa SiO2 i sa voskom nekim. Dalje standardno, mat povrsine specijalnim sretstvom, alu povrsine takodje, stakla isto itd itd. Juce sam ga prao, nije realno koliko voda nece naa njega 🤣

Koja je cena komplet tretmana? 

Link to post
Share on other sites

Ma znam da je ovo g30, nego kazem inace, kao lep ti tvoj auto sve top, a onda parkiras pored ovakvog i vidis gde si [emoji23] a za e60 f10 sam samo dao kao idelaan primer

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Mogu li ja nesto da pitam... Ako vec srokate toliki novac na jedan auto, sto se malo ne pristekkate pa ne uzmete novog? Pogotovu uvek ima akcija kad se pojave noci nodeli... Gledam pre neki dan, jedinica  u M paketu, 21k €... Bokte. Starija ova.

 

Ajd razumem da neko da 2000-2500€ da sve dovede u top stanje, al ovo...

Bre ako nisi ulozio 10k € u sve, glavu dajem :D

 

Mislim, ova E92 je vrh i dalje :D Ne bih se bunio da je posedujem.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, njegovawisost said:

Mogu li ja nesto da pitam... Ako vec srokate toliki novac na jedan auto, sto se malo ne pristekkate pa ne uzmete novog? Pogotovu uvek ima akcija kad se pojave noci nodeli... Gledam pre neki dan, jedinica  u M paketu, 21k €... Bokte. Starija ova.

 

Ajd razumem da neko da 2000-2500€ da sve dovede u top stanje, al ovo...

Bre ako nisi ulozio 10k € u sve, glavu dajem :D

 

Mislim, ova E92 je vrh i dalje :D Ne bih se bunio da je posedujem.

Ma nije toliko.. Ali probaj da vozis e92 i da ulozis manje od mene :)

Link to post
Share on other sites

To je nesto sto se voli i u tome se uziva i te pare koje se “bace” cine te srecnim. Kao sto je tebi ili nekome drugom odlazak na splav ili izlazak negde i ispijanje viskija do jutra fazon, tako je nekim ljudima ovo izduvni ventil i osecaju se lepo isto kao i ovi kad se razvale od alkohola i provoda sa zenama isti je efekat veruj mi neko voli ovo neko voli ono neko baca pare na kockanje, drogu, alkohol, zene, a nekome je sve to auto. 😊

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Toplica said:

To je nesto sto se voli i u tome se uziva i te pare koje se “bace” cine te srecnim. Kao sto je tebi ili nekome drugom odlazak na splav ili izlazak negde i ispijanje viskija do jutra fazon, tako je nekim ljudima ovo izduvni ventil i osecaju se lepo isto kao i ovi kad se razvale od alkohola i provoda sa zenama isti je efekat veruj mi neko voli ovo neko voli ono neko baca pare na kockanje, drogu, alkohol, zene, a nekome je sve to auto. 😊

Potpisujem sve sto si rekao 👍

Link to post
Share on other sites

Uu danas nije bilo zanimljivo. Nisam slikao, ali sam rasklopio svoju letvu volana. Rasklopio sam je iz razloga jer dobar drugar radi sa delovima i ima ih 5 komada. U pitanju je elektro letva kod mene, ne uljna servo. Zamislite, svih 5 imaju luft gde i moja, na ulazu u letvu od upravljaca. Dizajn letve je ocajan na tom mestu, sa zadnje strane jedan kuglicni lezaj(to je ok) a sa druge, prema upravljacu jedan iglicasti koji je naravno ostao suv i dobio lufta. Plus onaj deo sto viri je preko 10cm od ta dva lezaja i taj mucenik iglicasti trpi svu mogucu silu. Sto se tice svega ostalog ni jedna letva nije imala lufta sto se tice upravljanja, jedino imaju zvuk na sitna pomeranja gore dole, tj u voznji na malene neravnine kao stabilizator. A kod mene ceo nov trap i to se cuje. Sutra idem na put neki, pre podne cu spakovati i objasniti kako sam resio taj problem i slikati sve. Pa ako neko bude imao, da zna kako se uspesno resava. Priroda posla mi je da se svaki dan zezam sa reduktorima i diferencijalima( do duse vise ja ne remontujem nego radnici) ali proizvodnja mnogo zajebanih stvari za trkacke automobile je na meni. Tako da cu i ovo sranje da resim, ne sumljam u to 😉

Link to post
Share on other sites