Recommended Posts

Uu danas nije bilo zanimljivo. Nisam slikao, ali sam rasklopio svoju letvu volana. Rasklopio sam je iz razloga jer dobar drugar radi sa delovima i ima ih 5 komada. U pitanju je elektro letva kod mene, ne uljna servo. Zamislite, svih 5 imaju luft gde i moja, na ulazu u letvu od upravljaca. Dizajn letve je ocajan na tom mestu, sa zadnje strane jedan kuglicni lezaj(to je ok) a sa druge, prema upravljacu jedan iglicasti koji je naravno ostao suv i dobio lufta. Plus onaj deo sto viri je preko 10cm od ta dva lezaja i taj mucenik iglicasti trpi svu mogucu silu. Sto se tice svega ostalog ni jedna letva nije imala lufta sto se tice upravljanja, jedino imaju zvuk na sitna pomeranja gore dole, tj u voznji na malene neravnine kao stabilizator. A kod mene ceo nov trap i to se cuje. Sutra idem na put neki, pre podne cu spakovati i objasniti kako sam resio taj problem i slikati sve. Pa ako neko bude imao, da zna kako se uspesno resava. Priroda posla mi je da se svaki dan zezam sa reduktorima i diferencijalima( do duse vise ja ne remontujem nego radnici) ali proizvodnja mnogo zajebanih stvari za trkacke automobile je na meni. Tako da cu i ovo sranje da resim, ne sumljam u to 😉

 

 

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ipak...

Prednji iz kopije, iz Nemacke dosao, zadnji orginal. Da bi sve bilo kako treba, moraju podkrila nova, dva usmerivaca vazduha za kocnice i suspleh. Moze i bez podkrila i susplehauz tjuning sitan, ali usmerivaci moraju. Verovatno ce tako i biti

XI4CvKY.jpg

vm6R2Xf.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Evo off topic ali u pravu si. Za normalnog vozaca u Srbiji je greska voziti M... Sad upravo provozao E46 sedan 3.0i cist benzin. Znaci mind blow. Kako ide i kako koci to je drugi nivo j odnosu na vecinu auta koja sam vozio. Znaci ovo je ludilo. Sasvim dovoljno nesto za grad da se mozes i izivljavati do 101 i nazad...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Dizne su proverene i dobre su. Prosvirala usisna pored osovine od klapnica, taman da leti sve napolje. Posto pravimo set za blokadu egr-a, ujedno za ukidanje i hladnjaka egra i to cu montirati. Onda sl nedelje da skinem dpf i remap da odradim. Njega cu sacuvati pa ako bude frke da ga vratim nazad, mada katalizator ostaje, i dalje sam euro3, valjda 🤔

Link to post
Share on other sites