Recommended Posts

Hit and run

Dc3SIv0.jpg

Dosao i zimski set, uzeo sam 215 50 17 umesto 225 45 17. Veci je profil, probao sam 225 50 17 on je 2cm u obimu veci od 225 45 17 i prolazi u 2mm od prednje strane podkrila. A 215 50 17 je 1cm u obimu veci od 225 45 17 i sve lepo stoji.

EtbfY5y.jpg

SlRBcyn.jpg

 

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 minutes ago, pesimista said:

Au, kolika je šteta?

Nije tu problem u parama. To ne može da košta više od npr. 50-70 eu jer je u pitanju samo grebanje koliko vidim... Ali za takve stvari počinioca koji se napravio blesav... možda je pogodak, zoljom ili bumbarom (protivtenkovsko oružje) prava kazna :D

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, idekius said:

Nije tu problem u parama. To ne može da košta više od npr. 50-70 eu jer je u pitanju samo grebanje koliko vidim... Ali za takve stvari počinioca koji se napravio blesav... možda je pogodak, zoljom ili bumbarom (protivtenkovsko oružje) prava kazna :D

A osa i pos? Ne?

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, StunterSM said:

Ma cesanje samo, branik da se ofarba.. al opet bzvz. Sacekacu prolece za to.. Izvadio sam klapne iz usisne, bas su ga usrali sa tim

Ne vredi, mene u BGD ocesali 16-17 puta za godinu dana... I da pazis bas isto...

Link to post
Share on other sites

Razlokao se deo oko osovinice koja pokrece klapne pa je gubio pritisak na grani. Izbacio klapne, koje su svakako bile klimave i zavario rupu.. Danas sam montirao krovne nosace da preteram neke merdevine, ok se uklapaju. Ostali mi od e39, a uz minimalne prepravke pasu 👌

rnYlI2I.jpg

 

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites

Kad je usis ovakav kod nekog ko cuva i odrzava auto mogu da zamislim sta se desava kod ovih automobila na auto placevima i kod preprodavaca :D A vala jos jedan razlog vise da nikad ne kupim dizela niti ijedan noviji auto :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo ubacena su sedista konacno sa grejacima i memorijom. Sve radi, ali posla skoro ceo dan. Ne preporucujem da bilo ko krene da radi ako ne mora. 🤦🏻‍♂️ Ali sve lepo radi sad. Za vikend treba da ubacim jos crno nebo. To ce biti smesno za uraditi  posle ovoga. I lajsne sam uzeo one kao “karbon” dezen. Samo mi ne odgovara ona centralna oko idrive-a, jer su sa restyle. Njih cu nabaciti kad nju nadjem. E da, ozvucenje za vikend leze Harman Kardon. Nisam slikao, ali slikacu 👌

nD9MHcp.jpg

qBFEBhs.jpg

pnU8QkO.jpg

Hqm3cYe.jpg

I3lFlWd.jpg

o7qadyi.jpg

8XLrKb4.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje, jesi li guglao koja je procedura da ubacis noviji dzojstik i modul od fejslifta na tvoj jer kontam da bi ti sad to bilo smesno posle svog ovog posla :) a ipak lepse izgleda sa par dugmica vise :)

Link to post
Share on other sites

Kapiram onda ti je milina, ipak je fabrika mama pricao ko sta hoce. Verujem da ces biti prezadovoljan hk sistemom pouzdano znam kako funkcionise u e92ci moze ti se zavideti samo cu to reci :D Sad uzivaj pa ako Bog da lepseg vremena baci jos koju slicicu :)

Link to post
Share on other sites