Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi vole te aute, meni jesu kultni ... ali mi je e92 i dalje najlepsi kupe koji je BMW ikada napravio ;) 

E31 je sve osim lepog :D. Jeste brutalan, pogotovo za to vreme ... ali je daleko od lepog (mada, lepota dolazi iz ociju posmatraca).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nabacio sam eibach opruge i nove stabilizatore(opet). Jedan lemforder opet poceo da cuka 💩 Sad opet lemforder, ako se desi opet ubrzo isto narucicu od preko meyle hd! Sutra cu da slikam visinu, i bio sam u pravu, nazad je ipak bio nizi nego sto je trebalo, valjda su opruge omekanile, inace bio je fabricki m sport suspension. Sad stoji bas kako treba. I zvanicno imam Bilstein B12 🤩(B8+Eibach Pro Kit). Mogu vam reci da se lepse vozi B8 na Eibachu nego na fabrickim oprugama. Sledeca stvar je upgrade kocnica sa 335D, za marku diskova i plocica se jos dvoumim, videcu..
b1wvttw.jpg

hCjGzBo.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Uglavnom, sledeca zajebancija. Primetim u zadnje vreme da se malo cuje na sitnim neravninama nesto, pomislio sam da sam resio problem sa onim jednim stabilizatorom sto je imao sitan luft. Ali nije, a sve na trapu je novo i iz kvaliteta. Trw i lemforder. I nasao sam, u klestima je bio problem, sto sam skontao jer luft ne postoji a zvuk da. Svakako cu ubrzo nabaciti velike kocnice 348mm+336mm i odma cu uzeti nove vodjice i oprugu novu. Slucajno sam nasao podatak da se bas ta opruga i menja. Pre e90/1/2/3 koliko znam nije se zahtevalo to. Verovatno moja ne drzi dobro+luft u vidjicama na nosacu i eto problema. 🤩
 

QIUu2Ay.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Visina on point! Jos kad dodje letnji set bice uzivancija za gledati. Javi utiske kako si modifikovao stil voznje tj da li si morao prilagoditi novoj visini. Najbitnije je da imas jako kvalitetno vesanje sto je za svaku pohvalu!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

E vozim manje vise isto, ranije sam isao sa rezervom svuda i to je to. Ali problem su mi ostali, dobio sam ogrebotinu sa druge strane branika. Ovo vec postaje smesno, neko ce da najebe sledeci put kad ga vidim da zakaci auto.. Sreca pa je samo na plastici, tako da cu samo da prepoliram te ogrebotine, jer suludo je da stalno dajem po 100e za farbanje. Mada mozda prodam auto, mozda ne. Drugar hoce da kupi, ja ovih dana ocekujem prinovu, mada sam kupio drugi novi auto sa 4 vrata za buducu majku.. Neki plan je da kupim i Toyotu Hilux sebi, pa onda ovaj moze da ostane kod mene. Videcemo, nisam jos odlucio skroz.

Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, StunterSM said:

E vozim manje vise isto, ranije sam isao sa rezervom svuda i to je to. Ali problem su mi ostali, dobio sam ogrebotinu sa druge strane branika. Ovo vec postaje smesno, neko ce da najebe sledeci put kad ga vidim da zakaci auto.. Sreca pa je samo na plastici, tako da cu samo da prepoliram te ogrebotine, jer suludo je da stalno dajem po 100e za farbanje. Mada mozda prodam auto, mozda ne. Drugar hoce da kupi, ja ovih dana ocekujem prinovu, mada sam kupio drugi novi auto sa 4 vrata za buducu majku.. Neki plan je da kupim i Toyotu Hilux sebi, pa onda ovaj moze da ostane kod mene. Videcemo, nisam jos odlucio skroz.

Kolega, neka je sa srecom sa prinovom :)

Link to post
Share on other sites

Cestitam na prinovi Za auto te sve kontam ja sam trebao ici na masiranje limarije za par osecenja al dok sam se dogovarao sa momkom dobio sam jos 3 tako da sam odustao :) Kao i sad za vreme ovog virusa nema nas narod ni kulture ni paznje za druge i to je to :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hvala svima 🥳

Konacno letnji set stavljen, sad smo ponovo karting. Strasno kako auto sad stoji na putu, samo da su nam i putevi malo bolji 😃 Onaj novi auto put za Cacak je nedaj boze, zaradis kaznu cas posla. Ponese te osecaj kad vozis nesto sto je zalepljeno za asfalt. Srecom nisam naisao na presretace 🙄

FlEiIu7.jpg

 

Edited by StunterSM
Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, StunterSM said:

Al slika ajfon, ovo je po mraku u 22:00 slikano. Ali da trojka nije lepa ne bi ni slika bila 😏

"Vidim šetaš".
U 22.00 se slika u četiri zida ;)
Nije do tog Eplovog poluproizvoda, ovaj kupe bi i Alkatel dobro fotografisao ;)

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Stunter cestitke na prinovi, nisam tako redovan kao pre, jbg posao. Nakon svega uradjenog na ovom bmw, greota ga prodavati. Jel imas cenu uopste za njega nakon svega uradjenog?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites