Recommended Posts

Placen 8 pojeo 4-5. 10 ce biti cena ako ode  ode. Idem ovih dana da mozda uzmem Amaroka nekog, ako tako bude kupe ce da bude drugi auto, ili ako se proda gledao sam Z4 2013-2014. Treba mi dzip za vikendicu, klio ce da pukne na pola 😂 Situacija se stalno menja 🤦🏻‍♂️

Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh z4 od 2009 pa na gore mi je vlazni san... Ja se vracam u srb za 10ak dana, radim na brodu trenutno, pa cu probati da prodam mog 1 posto cu se vracati na brod verovatno, al uzeo bih rado i tvog kupea pa nek me ceka 6m..dileme dileme.. [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
2 hours ago, StunterSM said:

Stigao Amarok kao pojacanje, tako da ce se kupe manje voziti. A felne sraf na sraf sa X5 pasu 😂 

Daj jos fotku Amarok-a, to vozilo je veoma zanimljivo, mada sam ja licno vise za japansku varijantu (Hilux ili Navara) u toj klasi.

Link to post
Share on other sites

Bolji je od Navare, nije od Hiluxa, ALI jako tesko uopste naci pristojnog Hiluxa da neko hoce da proda. Jedino sto je malo lepse da se vozis u nemcu. Ja zadovoljan, slabo i sedam sad u kupe. 
kvzo9V5.jpg

az0ANB9.jpg

0BstRIe.jpg

kXJcbex.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Cestitke na prinovi koji je motor? Pasuju sad sa svakog novog bmw felne jer polako i on prelazi na 5x112 pattern

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Superiska, bocni migavac ladno koriste od golfa 4ke :D Sta ti je VW... Ranger je ok kad ga vozi jedna osoba a to firmin svakako ne mozes porediti :D I da vozite majbaha vas 5ca bio bi kanta posle godinu dana :D

Link to post
Share on other sites