Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U kupeu prozori idu od vozila, leptiri takozvani, ali imas da su elektricni i da su manuelni (kao na jugu ako si nekad video) ja sam na mom matorom e46 coupe imao to pa mi cudno da auto u ovoj opremi tk nema, ili ja ne vidim dobro

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Imam dve ponude na 10, ali mi se ne daje..  Onda moram Z4 da trazim, pa sve ponovo.. Mada mi se bas svidja Z, i benzinac je.. 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Nisam pametan

Link to post
Share on other sites

Joj i ovako se resavam viskova. Sedmica je otisla, danas i kocka. Razmisljam i CBR1000RR da prodam jer ne sedam na njega, samo krosa vozim i to ponekad. A sto se tice kola, 90% sam sad u Amaroku ostalo Clio i Bmw...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Otisao je u prave ruke, moze biti samo bolji! Ja do proleca ne planiram da vozim/kupujem nesto slicno. E tad zavisi od svega, mozda neki M padne, videcemo sta izleti do tad preko zime da je bas dobro. Ciljam kilometrazu do 100.000km i da je nesto retko i posebno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 8/6/2019 at 10:29 PM, StunterSM said:

Zamislite, svih 5 imaju luft gde i moja, na ulazu u letvu od upravljaca. 😉

Imam isti problem. E91 sa pravih 150.000 km. Nikakav luft nigde u trapu nema. Letva nema na točkovima luft ali se čuje baš to što si opisao. Možeš li da mi objasniš kako si to rešio? Video je nedostupan..  

Link to post
Share on other sites