Lajsna zadnjeg stakla E60


Recommended Posts

Cao, menjao sam juce soferku, i pitam majstora u glass servisu za savet, jer mi je lajsna na zadnjem staku (e60) ispucala od sunca i ne znam ni ja cega, majstor kaze ajde da ti ja skinem tu lajsnu, ona nicemu ne sluzi...

Meni ovo zvucalo sumnjivo pa nisam hteo da skida, a da bi se nova stavila neophodno je skinuti celo staklo. Da li se neko igrao sa ovim ili skidao lajsnu ? Ima dosta automobila koji nemaju ovu lajsnu, ali opet ne znam :D

Link to post
Share on other sites
Cao, menjao sam juce soferku, i pitam majstora u glass servisu za savet, jer mi je lajsna na zadnjem staku (e60) ispucala od sunca i ne znam ni ja cega, majstor kaze ajde da ti ja skinem tu lajsnu, ona nicemu ne sluzi...

Meni ovo zvucalo sumnjivo pa nisam hteo da skida, a da bi se nova stavila neophodno je skinuti celo staklo. Da li se neko igrao sa ovim ili skidao lajsnu ? Ima dosta automobila koji nemaju ovu lajsnu, ali opet ne znam [emoji3]

Tacno je da je estetski, ali jako je gadan bez toga ta lajsna je iz dva dela ima donju na dnu stakla i jednu u cirilicno slovo P oko stakla. Mnogi skidaju celo staklo i zeznu grejace ili nesto, postoji caka da se NE skida staklo i zameni se originalnom lajsnom. 6000 kosta ta lajsna u P oko stakla koju bi ti menjao plus montaza kod mene u servisu. Ako budes kod mene u firmu zvao reci ce ti da ce skinuti staklo i staviti ispadne skupo do djavola tako da ako ti bude trebalo obrati se meni direkt da ti to zakazem i bez brige. Inace u radulovicu je oko 3700 taj keder. Pozdrav

 

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

 

 

 

Link to post
Share on other sites