Recommended Posts

Pozdrav svima, 

Došao sam na forumu kao veliki fan i osoba koja podrzava BMW jer je to simbol uspjeha.

Dolazim iz BiH, imam 17 god, pohađam školu za Saobraćajnog Tehničara. 

Omiljeni mi je E39 no imam jedno pitanje; Pošto se dvoumim sto bih prvo uzeo za svoje auto (ne gledajte na to sto sam početnik, nisam osoba koja zeli da divlja na cesti nego jednostavno zelim da imam vozilo da u situacijama kada mi treba brzina da dobijem brzinu a i da gledam na ekonomsku stranu potrošnje i ostalo). Uzeo bi dizelaša ili 520d ili 530d, što vi mislite? 

Link to post
Share on other sites

Pozdrav I dobrodosao :)

Kao prvo, e39 je odlican auto ali je ipak za malo dublji dzep, ja bih bas voleo da ga imam ali kad dodje vreme da sipam u moj e36 sav sam srecan jer trosi ko upaljac a ide solidno. Srce govori 325 sa skoro 200ks ali pamet govori mangupe ne radis ni za prosek plate u Srbiji a ti bi da se kurcis :)  Ako imas para da sipas i da ga odrzavas e39, bez razmisljanja ali obavezno da nadjes u dobrom stanju inace skaci s'mosta odma :) E39 je auto vise za duza putovanja,prednost udobnost koja je na zavidnom nivou. Nisu bas stedljivi pogotovo ti dizeli sto bi hteo 10l ode ko od sale a to ti je 1600 1700din sto mnogi u srbiji nemaju ni dnevnicu toliko :P

 

Zavisi sta zelis od auta... Posto si mlad verovatno bi ti vise legao e36 ili e46...

 

Link to post
Share on other sites

2.0d e39 ja ne smatram BMW-om :D , a 3.0 realno previse jak.. Ali ako si siguran u sebe i nisi jedan od onih koji bi samo da manijace sto da ne.. Kod vas u BiH koliko znam nisu preskupe registracije kao kod nas... Reci cu ti samo da sam probao taj 530d (a tada sam vozacku imao tek dva meseca) i mogu slobodno reci da je auto mene vozio a ne ja njega.. Ne bih rekao da sam los vozac, ali u tom trenutku jednostavno nisam imao dovoljno iskustva da upravljam takvom snagom.. Sve u svemu sta god da odlucis otvori cetvoro oci i biraj polako, evo ja vec godinu dana trazim i nikako da naletim na pravi primerak :D Samo strpljenje mladi smo xD 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...