Recommended Posts

Caos drugari, imam problem sa ozvucenjem, elem bass uopste ne radi, tj oni subwuferi ispod sedista ne rade.
U pitanju je E60 2005godiste, imam Standard Hi-Fi ozvucenje, i pomislio sam da je mozda stradalo pojacalo pa sam nabavio jos jedno i pokusao medjutim i dalje ne rade subovi.

Posto nisam neki expert jedan ortak je testirao da li ima struje i ima, sto znaci da su kablovi ok, testirao je i zvucnike i daju nekih 2ohm-a ? Pretpostavljam da i oni radi jer je malo cudno da oba crknu u  isto vreme.
Sta ostaje? izlazi za subove na Cd playeru mozda? Citao sam po netu da je mozda nekad menjan CCC pa se nije kodirao taj deo za ozvucenje i sad ima nema pun potencijal. Ja imam OBD kabl i na laptopu sam skinuo NCS expert ali ne znam tacno gde to da trazim sto se tice audia.
Ako ima neko iskustva ili moze da pomogne bilo bi super, hvala.

Link to post
Share on other sites

Vrlo moguce da je CCC, pozovi Voju elektronik i izlozi problem, siguran sam da ce ti uraditi besplatnu dijagnostiku uredjaja i verovatno resiti za male pare jer ccc nije crkao. Kad crkne onda vec bude skupo

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

cisto da napisem da si bio u pravu. Resio sam problem problem - u pitanju je bio radio tj. CCC. Nisam pokusavao da ga popravim mozda je moglo, pao mi se jeftino novi pa sam tako uzeo..

Edited by Vandallist
Link to post
Share on other sites