Smrad iz motora nagorela plastika


Recommended Posts

imam od danas navedeni problem, preko dana sam video da mi dimi ispod haube preko dana nakon sto sam ugrejao motor i evo veceras me pandur zaustavio nisam upalio kratka i igrom slucaja doksam cekao u mestu ponovo sam poceo da osecam isti smrad nagorele plastke negde po vozacevoj strani, pusi ne znam odakle moze i sta moze da bude ?

 

 

isto kao na klipu

Link to post
Share on other sites

A jel normalno radi auto. Jednom se desilo musteriji dok sam drzao servis da mu je izgoreo jedan ventil i da je topio na tom mestu usisnu. I smrdelo je kao plastika, a auto je isao lose na malim obrtajima. Mozda je ulje, pa ti lici na plastiku..

Link to post
Share on other sites

sasvim ok radi sve, nista nisam primetio lose u radu, samo sto sad ne znam al provericu jel krene odma da dimi kad upalim auto ili tek kada postigne neku temperaturu. sve mi lici kao da je nesto od plastika ili creva dodiruje nesto toplo pa se kao topi mislim nemam pojma, kad sam digao haubu po noci nisam mogao lepo da vidim odakle dolazi isparenje, miris pomesanosti toplote motora plastika itd

Link to post
Share on other sites

Meni se na E87 118d desilo da je zbog remenice radilice dimilo, topila se guma, I to kada jace vrti, kada se upali klima, haos beli dim iz haube. Promenjena remenica radilice i to je resilo problem. ne znam da li je kod tebe to ali eto neko iskustvo koje imam od pre par godina.

Link to post
Share on other sites

evo danas se vozio i nista, nema dima nema nista, ne znam sta je, bilo je malo negde kanulo neko ulje pa sa prebrisao papirnom maramicom, j***m li ga. fantomski problem :D resio sam da uradim servis menjaca uskoro, pa sta bude :D

Link to post
Share on other sites
On 6/1/2019 at 3:39 PM, Stefan L. said:

evo danas se vozio i nista, nema dima nema nista, ne znam sta je, bilo je malo negde kanulo neko ulje pa sa prebrisao papirnom maramicom, j***m li ga. fantomski problem :D resio sam da uradim servis menjaca uskoro, pa sta bude :D

Javi gde si radio i iskustva :). Ja se nosim sa istom idejom, da skinem tu muku sa spiska.

Link to post
Share on other sites