Recommended Posts

Pozdrav svima,

Vec duze vreme pratim forum i citam objave, inace sam zaljubljenik u BMW automobile.

Omiljena serija 3, u planu mi je da u bliskoj buducnosti kupim F30 😀

Inace sam iz Subotice, ali preko nedelje zivim i radim u Novom Sadu, s obzirom da se bavim prodajom dosta cesto sam na putu i prelazim puno km.

 

Edited by Golub
Link to post
Share on other sites

Zdravo i tebi, došao si na pravo mesto...

F30 je fin auto, neki će reći da nijedan neće biti dugovečan kao E30 i da je održavanje F30 dosta skuplje, i verovatno su u pravu, ali onaj ko danas kupuje F30 ne misli da isti vozi i za 20 godina a ako već pukneš min 12-13k za polovan F30, sigurno imaš kintu i za korektno redovno održavanje, tako da sva ta priča baš i nema mnogo veze, tj. svako ima svoje argumente.

Činjenica je da je F30 udobniji, bezbedniji, tehnološko napredniji, sa boljim performansama, itd, tako da nećeš pogrešiti. BMW je BMW. Inače fabrika preporučuje redovan servis na 24meseca ili oko 30.000km, idealno za one koji prelaze veće kilometraže. Ovih 30.000km može da bude i nešto manje, ako se puno km prelazi u gradu, na kratkim relacijama (auto to sam računa tj. adekvatno koriguje kilometražu do redovnog servisa).

Piši kada nađeš neki interesantan primerak na oglasima, da damo svoje komentare, mogu ti biti od koristi.

Pozdrav.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...