530xd 2015gp sa 138k km


Recommended Posts

Čitam i ne mogu da poverujem da je u ovom pravcu krenula prepiska na OVOM forumu. Da sam ovo procitao na B92 forumu ili nekom slicnom, pa i da poverujem.👏👏👏

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nesto tu ne stima u prici, covek vrti milione eura, a sekira se oko lanca na bmw-u. Ja da imam toliko para, ne bi nikad lanac ni radio. Kupim novo, teram dok ne pukne, a kad pukne opet kupim novo. Pa sta je u Njemackoj soma-dva, nista. Ko nama crvena.

Link to post
Share on other sites

Pitao je kakav je auto, ako neko zna neka mu odgovori, ako ne zna - nikom nista. Sta ima da se ulazi u polemiku ko je u kreditu, kao i u kolikom kreditu. Nisam ocekivao da ce se o tome polemisati na ovakvom forumu, bas zato sam rado dolazio na ovaj forum, dolazim i dalje iako ne vozim vise BMW, ali...

PS: Moze li neko da izdeklamuje Aleksu Santica - “Ostajte ovde”    ? 😉😉😉

Link to post
Share on other sites

Brate ako vec ima/imas izbora kupis lepo neki ispod 100.000 km na satu ako ima sta uradis sta treba i vozis, gore dole neka hiljada svejedno. I to ti je to. Auto kao auto je fenomenalan, udoban, siguran, lep, lepo lezi na putu, sa vecinom motora i verzija ide dobro, eto. I menjac da rikne, uradi se za oko 1.500e i uz ok voznju ide narednih 5 god. Da je srece svi bi vozili nova auta ispod cekica, ovako vozimo vozila u proseku izmedju 200 i 300.000 km. Kako je koga koji primerak zakacio neki malo vise i neki malo manje ojadjen/odrzavan. Realno fabrika daje 100.000 km i posle toga svaki brend moze realno da se raspadne. Nema vise garancije. E sto kod nas i dalje vlada 120,130.000 km ma NOV NOV NOV tek razradjen to jbg. Ja se nerviram oko mog sranja a bmw a crklo ovo a crklo ono, on mucenik ima 300.000 km, tj 200.000 preko fabricke garancije. Pa sta ocemo onda, nekad kostao skoro 100.000e a sada 5.000e..sta treba ocekivati da sve radi kao prvog dana bez problema, ma da xD

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, dredger said:

Ma nesto tu ne stima u prici, covek vrti milione eura, a sekira se oko lanca na bmw-u. Ja da imam toliko para, ne bi nikad lanac ni radio. Kupim novo, teram dok ne pukne, a kad pukne opet kupim novo. Pa sta je u Njemackoj soma-dva, nista. Ko nama crvena.

Pa i treba da ima i da stedi. Odnosno da misli o tome sta se radi sa kolima. Nek je ziv i zdrav nije bre ni bitno. Malo smo se zezali otislo je lose prica ali nije previse. Ajmo dalje...

Link to post
Share on other sites
17 hours ago, dredger said:

Ma nesto tu ne stima u prici, covek vrti milione eura, a sekira se oko lanca na bmw-u. Ja da imam toliko para, ne bi nikad lanac ni radio. Kupim novo, teram dok ne pukne, a kad pukne opet kupim novo. Pa sta je u Njemackoj soma-dva, nista. Ko nama crvena.

Ne vratim milione već imam stambeni kredit od 1800000. Radim u firmi za platu.  

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 6/23/2019 at 2:58 PM, Mladjo79 said:

Ne vratim milione već imam stambeni kredit od 1800000. Radim u firmi za platu.  

Drug, ne obaziri se ... omasili smo svi sustinu. Lepo si pitao sta ti treba, al jebiga ... 

Vidim da je bilo tu par konstruktivnih odgovora. Shvati, molim te, da smo mi (u Srbiji) najpametniji na svetu (cast izuzetcima), a nekako nam drugi ne daju da zivimo lepo :) .

Ima ovde jako pametnih ljudi, voljnih i da pomognu ... jedan od njih je @StunterSM bar iz licnog iskustva .. kako ste skrenuli sa koloseka ne znam :D.

Link to post
Share on other sites