Recommended Posts

Sve pohvale za forum! Nisam imao prilike, a ni potrebe da se informisem o problemima sa BMW-om do danas pa tako sam i naišao na Vas. Od pre neki dan imam X3 E83 2005god. Kupio sam stvarno dobar auto ali posto mi djavo nije dao mira već za par dana sam napravio štetu. Prethodni vlasnik mi je uz auto dao i AUX bluetooth modul, obican sa aliexpressa, koji sam veoma lako ugradio i koristio par dana. Uredjaj je stvarno dobar i nije bilo gubitaka u kvalitetu signala tako da je bilo pravo uživanje slušati muziku. Od juce je naprasno prestao sa radom pa sam pomislio da se pokvario. Jutros sam izvadio radio cd i samo raskacio masu i ponovo prikacio i dobio da uredjaj ponovo radi. Nakon sto sam sve ponovo vratio na svoje mesto zvuk je prestao da se čuje sa tjunera (radija), CD sarzera i BT AUX-a dok se sa CD-a iz radija čuje ali fuzira dok je smanjen a kada ga pojacam više ton je bas kako treba da bude. Zvucnici normalno rade i kada je navigacija u pitanju, parking senzori i telefon preko fabričkog bluetootha. Proverio sam sve osigurace, skidao kleme....

Ima li neko rešenje za ovo? 

Link to post
Share on other sites

Super sto ishvali forum, ali ovde ide predstavljanje pa problem ide u drugu temu predvidjenu za to. Ali dobro, aj  za pocetak brate makni taj aux sa aliexpresa i koristi malo bez toga. Ako nastavi da se gubi zvuk i da nestaje, onda...dobrodosao 🙂

Edited by ilovebigasses
Link to post
Share on other sites

Ipak su lepe cestitke dobrodošlice 😀 znao sam da nije mesto gde trebam da se obratim za problem ali...bmw tuga je učinila svoje 😕

Ma odlepio sam danas po vrućini pokušavajući da popravim. Sve sam mogucnosti iscrpeo. Odmah sam i uklonio ovaj BT aux. Evo i sada sam vozio i odslusao dve pesme pojacane do kraja u nadi da će se nešto promeniti ali uzaludno. Možda sticem loš utisak ali kao da je problem u nekom kondenzatoru...jedino da  sutra odnesem radio cd da mi neko proveri u servisu

Link to post
Share on other sites

E ovako ti je kod mene i kod vecine sa X5 e53/e39 kantama, postoje tu neki BM54 radio moduli i pojacala oni kad riknu/oslabe desavaju se ti problemi. Cas radi cas ne radi, ili radi dok se malo ne zagreje itd. Uzeci u obzir svu tu starost elektronike i potencijalne/buduce probleme da ti skratim probleme, sve to povadis prodas i pobacad i kupis android multimediju (msm da ima za 250e) i to sve radi savrseno dobro narednih par godina 🙂 samo taj modul prodaju za 100 - 120e. Sad ne znam za X3 da li isto to ima. Ima par ljudi X3 na forumu pa javice se nadam 😉

Link to post
Share on other sites

Sigurno da je tako. Sačekaću još neki dan da vidim da li će neko da ima još neku ideju ili slično iskustvo. Čuo sam se sa elektronicarom koji bas popravlja te module ali kaže da tako iskustvo kao moje nije još uvek imao 🙈 Kod mene uvek neke komplikacije. Najgore je kad je nešto ne odredjeno, više bih bio zadovoljan da ne radi zvuk uopšte 😂

Link to post
Share on other sites

Ma ja sam problem 😀 Moja žena vozi E90 već tri godine. Ima veliku navigaciju i primetio sam par puta kada sam vozio njen auto da ekran uopšte ne radi dok se kod nje to uopšte nikada ne dešava a više vremena provodi u njemu od mene 😂

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...