Bmw e39 530d 2001 obrtomjer, abs...


Recommended Posts

Pozz ekipa zna li neko koji je problem kada se nakon kratke voznje samo obori sat od km/h i od potrošnje. A obrtomjer i sve ostalo radi normalno. Upali se lampica od dsc-a i abs-a. Volan mi je postao malo tezi kako primjetim u krivinama. Vuce normalno, radi normalno.. Ako je ko imao slican problem molim za pomoc. Sledece sedmice idem do majstora da spoji na dijalog. [emoji21]
 
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
 


8855fb0d29e91a509ebce06a2b381b47.jpg
Link to post
Share on other sites
Nema sta drugo osim senzor ABS-a, koji strada ako se plocice ne zamene na vreme. Zadnji desni tocak je u pitanju, koliko me secanje sluzi.
O prestane da radi kilometar sat? Ohh ekstra ako je to. Hvala moram pregledati kada se vratim sa puta.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ne, ako fizicki ispod haube na modulu pise 001,on je felerican sam po sebi. 

Ali mislim da je to problem, neverujem da je senzor. Jel ti poludi konzola klime nekad? 

Link to post
Share on other sites

Ahaa skontao sam, ako ne centrali abs taj zadnji broj. Moram vidjeti za vikend kad dodjem do auta. Sta taj sa tim brojem se kvari često ili sta?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sada kada sam isao na posao cinilo mi se da nije hladila kako treba klima. Ači doduše bilo je i vani 17° pa žozda zbog toga nije hladila bas full. A kako poludi? Brojevi na njoj ili sta?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites