Recommended Posts

Poštovanje ja sam nov na forumu imam autoservis ali i problem sa mojim autom. Što je ironično popravljam svima auta a svoj ne mogu.Nego da pređem na stvar kada vozim nakon otprilike 30km pali kontrolu stabilnosti. Radio dijagnostiku 100 puta ne memoriše grešku svi senzori uredu kalibrisani točkovi.Kontrola u toku vožnje ok očitavanje senzora međutim kada se upali kontrola proklizavanja svi parametri su nula na senzore.ako je neko imao ovaj problem voleo bih da mi javi.Hvala.

Link to post
Share on other sites
22 hours ago, DraganMalesev said:

Otklonio sam kvar da ne poverujete led sijalice koje sam ugradio su slale smetnju.Stavio sam obične sijalice i više nema smetnji.

Te sijalice su bile vjerovatno "canbus compatible" i na neki nachin su vjerovatno preopteretile canbus magistralu. Na F serijama, se mozhe sa Esys-om podesiti za konkretnu sijalicu da ne provjerava da li je crkla,  stavish normalnu led sijalicu, i sve radi perfektno. Ne znam da li postoji neshto slichno na E serijama. Ja sam na mom F06, stavio LED rikverc svjetla bez ikakvih canbus zajebancija, onesposobio to sa Esys-om i radi perfektno.

Edited by mzex
Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, mzex said:

Te sijalice su bile vjerovatno "canbus compatible" i na neki nachin su vjerovatno preopteretile canbus magistralu. Na F serijama, se mozhe sa Esys-om podesiti za konkretnu sijalicu da ne provjerava da li je crkla,  stavish normalnu led sijalicu, i sve radi perfektno. Ne znam da li postoji neshto slichno na E serijama. Ja sam na mom F06, stavio LED rikverc svjetla bez ikakvih canbus zajebancija, onesposobio to sa Esys-om i radi perfektno.

Ne trba da budemo pometniji od proizvođača.To sam zaključio iz ličnog iskustva.

Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, Nismo said:

Ne treba i ne mozemo🙂

Zasto tako mislis? :) Ja radim za proizvodjaca, pa nam neka resenja i nisu najbolja na svetu (dosta manje pametnih ljudi bi smislilo kojesta bolje ;) ). I BMW, kao i svakog drugog vendora muci ista 'ne jednacina' ... izbaciti proizvod na trziste u roku a da bude "dovoljno kvalitetan" :D. Kapitalizam ima i svoje negativne strane ..

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, DraganMalesev said:

Znate ono mi smo najpametniji kada kupimo nešto prvo uzmemo da sklapamo pa tek onda gledamo uputstvo. 

Pa brate kako drugacije! :) 

Ja sam bas juce monitrao powermetar na bajs ... pa tek kada sam izvalio da ne radi seo sam i procitao uputstvo :D:D Skontao da radi samo kada se bajs pokrece, tj ima otpor :D

Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Nismo said:

Drugo je vas proizvod🙂

Kako ovi kod mene u firmi vole da se hvale, nas proizvod je u svom domenu najbolji na svetu (nije daleko od istine doduse) :)

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko13 said:

Sta proizvodite?

Softver za nadgledanje i upravljanje distribucijom (i ponegde i prenosom) el energije (izmedju ostalih).

 

Skrenusmo sa teme :) 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...