Recommended Posts

Imao sam obican mid sa kasetofon i dsp pojacalom i cd chanherom,izvadio i ubacio win multimediju nije mi se svidelo kupim skoro nov android 9" koji se pokvario posle dva meseca,tako da bih ipak da se vratim na fbriku,sta mi je potrebno,i sta mogu da koristim od starog fabrickog sistema pored cd sargera,mogu li sam da ozivim ili trebam i instalaciju da provlacim

Link to post
Share on other sites

Koliko sam citao na internetima ako si imao MID veliki je pakao da retrofitujes 4:3 / 16:9. Svakako bi morao video modul da ubacis i provuces instalaciju i ko zna jos sta, bolje zovi kacimbasa verovatno ima ideju,

Link to post
Share on other sites

Znam da je seks veliki.imao sam dsp,pa sam morao da provlacim sve nove zice za zvucnike  da bi kinez radio,tako da jbg sada opet iz pocetka ali jbg daj barda ga onda vratim na fabriku.

Link to post
Share on other sites

Da ne dolivam ulje na vatru, nije mi cilj. A da nadjes nekog kineza sa garancijom? Mislim da bi ti to bilo daleko jeftinije i lakse resenje sada. Ne bi da zvuci kao da likujem, ja imam kineza dve godine i nemam problema iskreno ... 

Link to post
Share on other sites

A nisam pametan kupio sam od momka koji ga je koristio mesec dana ,i opet sipak,a generalno za e 38 ne postoji direktan fitment vec da se prepravlja od e 39 ili da se izbacuju motori od klapni klime ali ne bih to da radim

Link to post
Share on other sites

Meni Android kinez pune 3 god radi i cepa i dalje. Garancija istekla jos pre 2 god 😂 veruj mi wice lakse je ovako nego sve to da provlacis i namestas. Muka je velika a ne dobijas nista, radio, cd sarzer koji vrvt lose radi, stara navigacija i eto radio jedino. TV isto ne radi vise.

Link to post
Share on other sites

A j***m ga ni sm vise ne znam, direct fit za e38 je avin 3 ili 4 ali njega nema kod nas, svi ostali se trebaju prepravljati i ruzno stoje nisu bas idealni

Link to post
Share on other sites