Baca gorivo na diznama. Pomoć


Recommended Posts

Imam problem sa autom, bmw x1 je u pitanju, već sam pisao o njemu. Izbaca gorivo na diznama...Danas vozio auto putem, isključio se, i samo odjednom, dim, otvaram ja haubu, skinem poklopac, vidim barice u diznama, i čak na donjoj plastici isto bara. E sad, problem je što se nalazim u Italiji, a ne bi baš da mi ovde popravljaju to. Zanima me da li mogu da se vratim nekako do Austrije, to je oko 400 km vožnje. Kad sam primetio taj dim i to sve, obrisao krpom malo, upalio i nagazio još 130 km, i za divno čudo, nije se pušilo na dalje ni kad sam stigao na odredište. Meni se čini da nekad izbaci nekad ne izbaci gorivo. Koj li mu je k*rac je*em ga više, dušu mi pojede 😂😂😂

Link to post
Share on other sites

Moraću da rizikujem. To mi se dešava sigurno zadnjih mesec dana, ako ne i više. Jer je na autu prvi motor izbacio ulje, i zamazao sve živo što može da se zamaže. Onda kad je došao drugi motor, ja sam sve vreme mislio da majstori nisu lepo oprali to sve i da zbog toga dim ispod haube. Onda ga ja operem i stvarno se nije pojavljivalo neko vreme. I danas ukapiram da to uopšte nije bilo do tog ulja koje je ostalo već do tog preliva na diznama. Koliko košta reparacija toga? Ja ću morati verovatno sve da radim, jer mislim da baš svuda curi...

Link to post
Share on other sites