Recommended Posts

Ne koci, a mislim da ni ne upozorava i iskreno ne znam koju funkciju tacno radi, iako sam ga imao u autu. Nikad se nije desilo da zapisti. Meni se na stari f34 pojavila ta greska jer se lik malo jace zakucao u prednji branik dok se isparkiravao, tako sam saznao da ga imam.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Da, to znam za haubu. Na yt i officialni video mi izbaci da koci pred preprekom, zato sam htio pitati. Inace kodna oznaka pedestrian sustava je 8TF. Hvala ti na odgovoru.@kami ovaj sustav je eto smisljen da pjesaku apsorbira udar glavom, a popravak kasnije oko tisucu i nesto eura

 

 

Link to post
Share on other sites

Jel ima netko od vas da se koristi dijagnostikom, ne znam koja je dobra. Po internetu vidim da ima dijagnostika za svaku seriju skoro. Npr za VW/Audi sam koristio vcds, skroz jednostavan za koristenje. Koju bi ste preporucilu za F seriju, konkretno za f10. Mislim je koristiti samo za svoje potrebe, nesto iskodirati, eventualno pregledat/obrisati greske i to. Nisam neki pobornik ovih stvarcica kodiranja s mobitela, radije bih kabel i laptop

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Zvao danas 6+ za akciju zamene egr-a na N47 ako je problematican. Kazu, da bih bio u toku da odrzavam u ovlascenom servisu 😂 Nekako se sazali pa mi proveri da li sam u rizicnoj grupi po broju sasije, hvala bogu nisam jer kako su bili kulturni i raspolozeni ne znam kako bih otisao tamo.

Link to post
Share on other sites

Otisao tamo da mi promene vodenu pumpu, magicno mi crkne MAP senzor i vakum ventil kompresora pukne na pola jer je to star auto i desava se. Plus na crevo vode sto ide na termostat nisu stavili selnu, sva sreca pa mi je izbilo pred garazom a ne na novom mostu. Nikad vise.

Link to post
Share on other sites