Recommended Posts

Cao svima,

ja sam Marko i od skora sam vlasnik BMW E60 LCI, sa m47 motorom. Za sad prezadovoljan. Volim da ucim od nasih ljudi koji mnogo znaju i stoga sam ovde. U slobodno vreme igram igre, kampujem i pecam. Dosta za sad. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cao cao :)

Uglavnom fps, al igrao sam gomilu raznoraznih zanrova i igara. Trenutno apex legends i quake champions.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 8/31/2019 at 10:00 PM, vach said:

Cao cao :)

Uglavnom fps, al igrao sam gomilu raznoraznih zanrova i igara. Trenutno apex legends i quake champions.

Ja sam u moje vreme gemblao q2 i q3. Na Q3 sam se bas nesto i lozio bio :). Ali sam uglavnom bio dobar u strategijama ... SC BW. Igrao sam i ubogi CS 1.6 :D.

Najveci deo zivota sam dao na EVE online :D. U periodu od 1992 do 2001 ja mislim da nije bilo igre koju nisam igrao :D 

Sada bas slabo, opalim neki WoT sa vremena na vreme i Stellaris.

Link to post
Share on other sites

Opa pa ti si pravi gejmer! Haha, pazi kad sam ja isto peglao q3osp kao ozbiljno, cak sam igrao fuse ligu itd... Od mmorpg sam naravno pola zivota ostavio u WoW-u. To sto kazes, sad u ove matore dane igram nesto sto moze instant zabava da bude. Par partija nekog fpsa ili tako nesto.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Indorile said:

EVE moze ozbiljno da se pika ako nemas posao i porodicu :D A Brood War jedna od najboljih strategija ikad.

Ja sam bio EVE beta player. Znaci kada je izasao iz bete ... jeo sam, spavao isao u wc i tusirao se u 1h DT-a :) Sve ostalo sam provodio online :D.

Naravno, bio sam u 4s Corporation-u (odgovorno tvrdim, jedna od najekstremnijih i najpro frakcija u EVE-u - bar sto se PVP-a tice), stekao ozbiljna prijateljstva igrajuci to. Prestao sam da igram kada sam se ozenio :D

Neobjasnjivo dobar MMORG, i dalje mi je krivo sto nemam vremena da ga igram. Za coveka koji je odrastao na Elite i Pirates, nema dalje ... spic.

 

Za Brood War se slazemo. Jednostavno šah novog doba :). Svidja mi se i SC2, ali nije dobacio kao BW (pogotovo HotS i LotV ... WoL tu i tamo ... ovo ostalo mi je previse komplikovano :) ili sam ja jednostavno mator. Previse boja, specijalnih efekata, spellova i kontra spellova ... da .. definitivno sam mator :D. To me naravno nije sprecilo da ih pokupujem :D:D

Previse mi lici na warcraft sada ... 

Nije meni nikad bio los warcraft, ali cim su ubacili extensione, isto tako mi je postao previse komplikovan :).

 

Inace, izbacili su HD verziju SC BW-a sa full HD grafikom :D Morao sam da ga predjem iz pocetka :D 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, vach said:

Opa pa ti si pravi gejmer! Haha, pazi kad sam ja isto peglao q3osp kao ozbiljno, cak sam igrao fuse ligu itd... Od mmorpg sam naravno pola zivota ostavio u WoW-u. To sto kazes, sad u ove matore dane igram nesto sto moze instant zabava da bude. Par partija nekog fpsa ili tako nesto.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Ja sam bas bio zastranio. Sva sreca pa sam se nekako iscupao relativno na vreme.

Ja sam pikao Q3 i BW za VX svojevremeno (pre kablovskog Interneta :) ). Q3 sam boio osrednji, top igraci su bili Herga, OxO, kiki ... pikali smo protiv Fuseovaca, Snake, Gioblin i protiv dva velika cara Sergioa i Zooluma :D. Bilo je tu par klinaca jos ... ZeroQ i njegov brat (zaboravio sam nick) iz Zrenjanina ... 

WOW nisam nikada ni probao ... previse boja za moj ukus. I sam PVP mi nije delovao da daje adrenalin i uzbudjenje kao EVE :D. A i realno nije bilo vremena za oba :D

Link to post
Share on other sites

Haha, pa ovo je sjajno. Isao sam u vx kao klinac, pocetak srednje cini mi se. I da, ti likovi su igrali surovo, herga, oxo, fuse, uq. Ja sam tad tek pocinjao. Cak smo isli na nocni gaming par puta. Mislim da se igrao i rainbow six rogue spear... To je bilo tipa 2000, 2001 ako me secanje dobro sluzi. Ja sam pvp u wowu bas igrao... Zabavno je, al razumem da ta cartoon sarena grafika ne prija svakome. Sa druge strane nikad nisam probao eve, a hteo sam jer sam znao da je potpuni svet za sebe. Objektivno, jedva se ima vremena za jedan mmorpg, i to samo u odredjenom periodu zivota. :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, vach said:

Haha, pa ovo je sjajno. Isao sam u vx kao klinac, pocetak srednje cini mi se. I da, ti likovi su igrali surovo, herga, oxo, fuse, uq. Ja sam tad tek pocinjao. Cak smo isli na nocni gaming par puta. Mislim da se igrao i rainbow six rogue spear... To je bilo tipa 2000, 2001 ako me secanje dobro sluzi. Ja sam pvp u wowu bas igrao... Zabavno je, al razumem da ta cartoon sarena grafika ne prija svakome. Sa druge strane nikad nisam probao eve, a hteo sam jer sam znao da je potpuni svet za sebe. Objektivno, jedva se ima vremena za jedan mmorpg, i to samo u odredjenom periodu zivota. :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Koji ti je nick bio? Oxo i ja smo radili u VXu (ja sam uglavnom radio te nocne a i Herga je uletao :D )? A i lesio sam se u r6 rogue spear tamo :D. Postava za r6 je bila moja malenkost (sigma.vx), kwar.vx, fleka.vx, kljaja.vx, mdaz.vx i silencer.vx :)

Moj nick je bio sigma.vx :) .  Mali svet def :D

A pvp u EVE-u je surov, kada te roknu, gubis sve (brod, module, implante ako te poduju) ... a i fora je sto se lako menja valuta iz igre u RTM, pa zaboli kada puknes brod od 10 do 1000  evreja :D. Znali su likovi i vise da kaliraju

Edited by smg
Link to post
Share on other sites

Sada kada si me setio ... taj VX je bio fenomen def ... tih dana sam "ziveo" po igranicama a samo je VX imao toliku raznovrsnost realno lvl pro igranja.

Tu se pro igralo i Sudden Strike, Kozaci, AoE, onako manje popularne igre ... 

Znali smo da zabodemo te nocne za totalno bzvz igre, tipa Serious Sam :). Definitivno happy times :D

Ja sam posle readio u jos par igraonica ... ali je samo VX imao taj neki "sarm" ... 

Edited by smg
Link to post
Share on other sites

@smg
Mali svet indeed! U tom momentu sam tek pocinjao i nema sanse da se setim nicka. Posle sam igrao kao Kolacic :)

Mislim da je Herga isao u politehnicku na nbg, sa nekom mojom ekipom. Haha!

Inace sam isao u Gundulic i odrastao tu kod politehnicke. Verovatno smo iz tog kraja.

Eve me je vise puta zamalo uvukao u vorteks. Znam da bih tesko izasao iz toga, jedva sam se od wow-a oslobodio. Mada sam i neki solodan kes zaradio boostovanjem i prodajom karaktera u igri.

Flekaja, on je kidao CS!

Ako poludis i instiras apex legends javi se. Uvek fali treci!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...