dijagnostika za F seriju


Recommended Posts

  • 7 months later...

Ja sam kupio Bimmer Link sofver za android. Spisak OBDII interfejsa koji podrzavaju ovaj softwer imas na Bimmer-ovom sajtu, ja licno koristim OBDII Link LX. Bimmer Link radi svu dijagnostiku, registruje akumulator i komanduje leptiru na izduvu, mozes da biras otvoren/zatvoren permanentno. Drugi softver od iste kuce je Bimmer Code, sa njim imas pristup programiranju elektronskih sklopova. Tipa, dnevno svjetlo uvijek kad startujes auto ili ne, kakav ces start-up displej da imas ili da kodiras bilo sta drugo na autu. Softver radi samo sa F i G serijama.

Kad smo kod toga, da li neko ima iskustva sta treba raditi kad stavljas nove TPMS, kako ih prijaviti autu?

Link to post
Share on other sites

Slazem se, ja sam moj OBDII Link LX (njemacki proizvod) kupio radi dijagnostike za moje BMW motocikle jer je bio preporucen od strane softver developera, ali evo i sa ovim softverima za auto radi glatko, i takodje je na listi preporucenih. Neke kolege koji su kupovali kineske su prijavljivali probleme ili nemogucnosti da otvore sve opcije na dijagnostici za motocikle.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Ja sam uzeo Vgate iCar BT ... radi posao sa bimmerkodom.

Takodje, radi mi stari carli a uzeo sam i ANCEL BM700 ...

Ni jedna ova opcija nije za profi upotrebu, ali za casual DIY su skroz ok.

Jurim sada esys da osposobim .. da se igram malo sa F10 ... 

Link to post
Share on other sites