Recommended Posts

Aj i ja da se nadovežem . Mene interesuje dizel karavan za do posla 30 km u jednom pravcu. Do 5000 e.

Sada vozim Mazdu 6 2004 . I to se ne kvari ni posle kp zna koliko km. Sumljam na 500000 da je prešla na osnovu podataka iz ovlaščenog. Ona ima problem korozije zato i razmišlam o drugom proizvođaču inače je 2,0 140 hp.

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Guslar said:

Aj i ja da se nadovežem . Mene interesuje dizel karavan za do posla 30 km u jednom pravcu. Do 5000 e.

Sada vozim Mazdu 6 2004 . I to se ne kvari ni posle kp zna koliko km. Sumljam na 500000 da je prešla na osnovu podataka iz ovlaščenog. Ona ima problem korozije zato i razmišlam o drugom proizvođaču inače je 2,0 140 hp.

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Za tebe e39 530d automat :D Ostane ti i kusur ;) 

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Guslar said:

Da ali 100000 za registraciju baš i nije primamljivo.

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Kako neki forumasi vole da kazu, a i ja: registracija je jednom godisnje :D 

Svakako u roku od 3 godine ce svaki izaci iz luksuza..  A mozes ganjati i modele do 2000. koji je registrovan do posle Nove godine i onda si izasao iz luksuza :D  

A mozes i 525d tu ti je registracija oko 60k takodje zahvalan auto.. Ali ja ako bih morao BMW dizela uzeo bih samo 3.0 karavan xD 

Ako ti snaga auta nije presudan faktor, a obzirom da kako si sam rekao prelazis 60ak km dnevno, onda lagano mozes uzeti i 2.0 136ks :D 

Edited by djoxE39
Link to post
Share on other sites
Kako neki forumasi vole da kazu, a i ja: registracija je jednom godisnje [emoji3] 
Svakako u roku od 3 godine ce svaki izaci iz luksuza..  A mozes ganjati i modele do 2000. koji je registrovan do posle Nove godine i onda si izasao iz luksuza [emoji3]  
A mozes i 525d tu ti je registracija oko 60k takodje zahvalan auto.. Ali ja ako bih morao BMW dizela uzeo bih samo 3.0 karavan [emoji23] 
Ako ti snaga auta nije presudan faktor, a obzirom da kako si sam rekao prelazis 60ak km dnevno, onda lagano mozes uzeti i 2.0 136ks [emoji3] 
Hvala na savetima


Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...