Predlog kupovine bmw 1


Recommended Posts

Pozdrav, posto su ovde svi ljubitelji bmw,danima listam razne forume. Oduvek sam vozio VW sad bi zeleo da se ponovim nekim bmw.

U planu imam bmw 1 serije 2013 godiste. Zanima me predloI kritike itd. Razmisljao sam o bmw 116d 2013. Uglavnom miĀ  auto treba za laganu voznju nista divljanje itd. Zanima me predlog kupiti bmw dizela ili benzinca. Oduvek sa terao dizelase ali kazu nije bmw ako nije benzinac sta mi preporucujete hvala puno. Pozdrav

Link to post
Share on other sites

To za bmw nije bmw ako nije benzinac je vazilo pre i to za sestaka. Ja volim benzince jer mnogo lepse rade, mirniji su, linearno vuku i brzo greju. Ako se vozie po gradu mozes samo da imas probleme sa dpf, egr itd. Sada moras dooobro da platis da bi vozio 3,0 i vise. Ja vozim f20 116i, ako te nesto interesuje pitaj. Inace je na prodaju posto idem na kruzer da radim, imas temu pa ako ti se svidi pusti por.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam moj uzeo iz svice prosle god u maju, sa 72k na satu, sad ima 82k i do sada samo mi je crkla elektronika u bravi gepeka, sto sam resio tako sto sam zamenio celu bravu, kupio u delti 10 soma deo bio. Sutra idem za valensiju pa kad se vratim radim mali servis na 10k opet koji je oko 100e. Da kucnem u drvo za sada nista stvarno osim guma, servisa i servisa klime, metlica itd, ali opet i mala je km tako da ne bi ni trebalo da se desava nesto vanredno.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja razmisljam izmedju bmw 116 , golf 7, i audi a3 2013 ta tri modela su mi u opticaju. Vw sam vozio 6 godina i full mi je svw sto se tice odrzavanja itd. Bmw mi se svidja al sam malo u problematici da l vredi uzeti to ili ne moram dobro razmiwliti

Link to post
Share on other sites

Prosle god sam celo leto na poslu vozio golf 7 2018 1,6tdi dsg u nekom comfort line, dsg je sjajan bio ali auto je brzo gubio dah. Prostorno je bio svakako bolji od serije 1, tu je bolji i a3, ima drugar 2013 pa znam kakav je. Meni je audi ocajan iznutra, bas ima klot sedista i onaj tuzni ekran koji izlazi i samo komande klime, bas mi je go iznutra. Wv je bolji malo, a bmw mi je najlepsi. Ispod s line sedista ne gledaj a3. Drugar taj ima 1,4 tfsi i on bas povlaci kao stari dizelasi, nema nema nista i onda samo cupa dok moj bmw vuce dosta linearnije. Sve zavisi sta ti treba. Volis li zadnji pogon ili ti je to problem, volis li vise dizajn bmw ili audija. Provozaj sva 3,odredi budzet, gledaj stanje vozila a ne godiste i eto kreni polako.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites