Recommended Posts

Pozz ljudi. Nije me bilo neko vreme, konačno sam sredio auto da sve bude kako treba. Ali juče mi se desi jedan peh. Vozio nekih 70 na sat otprilike, i nešto kucao na navigaciji, i ne pazeći udarim na ne baš tako mali ivičnjak sa oba točka, tjst udarim i popnem se na njega. To je udarilo kao da sam sve živo iskršio. Stanem sve u redu, felna malo crna od gume, vidim nije kriva, ni jedna ni druga. Ali posle toga, kad mrdam volan u mestu unutra se nešto čuje(tup, tup), i kad motam negde na pola otprilike kao da nešto zavibrira i čuje se čudan zvuk u točkovima, kao da je dobio luft na volanu. Auto posle toga normalno ide, ne trese volan na svim brzinama, ne vuče u stranu, ne lupa na rupe, jedino ti zvukovi, i čini mi se da pomalo više trese kad zakocim malo jače na većim brzinama. Šta vi mislite, šta je moglo da se zajebe, možda je neko imao slično iskustvo, da znam šta da gledam jer nema simptoma kao da je nešto puklo ili da se iskrivilo...

Edited by stefan.bmwxdrive
.
Link to post
Share on other sites

Proverio pritisak, kako treba je. Da je do trapa pretpostavljam da bi vuko na levo ili na desno. On nigde ne vuče, volan stoji u osi...Razmišljam da nije homokenetički zglob, ali on bi trebao da krcka valjda kad nije dobar...Pa i ja mislim da je poslednji. 🤣 A možda i nije, videćemo kako će da se pokaže na dalje. 🤣🤣 

Link to post
Share on other sites