Veliki pozdrav svima


Recommended Posts

Veliki pozdrav svima,

 

Od pre par dana sam ponosni vlasnik modela E91 318d od 122ks. Od malih nogu moji stricevi su vozili kockice kasnije i svemirce, jos uvek se secam mirisa paljenih guma i drifta po snegu. Od tada sam znao da jednog dana mora doci  neki model i u moje vlasnistvo. Ljubitelj sam German style, par automobila su mi bila zakucana za pod sa velikim offset felnama , to sam malo povukao od caleta jer smo imali mk2 Gti koga sam stalno gledao kroz prozor. Elem, do sada koji god da sam vozio auto, ili se vozio, ne mogu da uporedim sa BMW-om. Osecaj za volanom, rucica menjaca, polozaj sedenja... Perverzija. Svakog dana kad sam na poslu jedva cekam da mi se zavrsi smena samo da bih seo u auto i krenuo da ga vozim. :) Postavicu sliku sa oglasa, jer nisam imao jos prilike da ga valjano fotkam (inace sam i ljubitelj fotografije, fotkam iz hobija). Planovi su u skorijoj buducnosti Chip-ovanje i distanceri da dodju fenlice na rub. Subwoofer takodje jer je basic audio u njemu sa 4 zvucnika.

 

IMG-3731.jpg

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Update posle duzeg vremena. Svasta se izdesavalo u medjuvremenu, imao sam i malo ozbiljniji udes (nije moja krivica) pa je mesec-dva auto proveo kod majstora. Stavljene Eibach pro sportske opruge, felne 18 incha bmw style 175 , prednji dodaci na standardan branik, odradjena mapa, egr ugasen, stavljena Berlin multimedia i vufer sakriven u podu gepeka.

 

unnamed.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...