Recommended Posts

Pozdrav, evo nove masine, E90 320d 163KS M47 automatik 2007 240k na satu (pretpostavljam da je 350-400k)
Auto ima omiljenu mi kombinaciju boje i felni, M paket, pun opreme, ima ogrebotina po branicima koje necu sredjivati, samo cu srediti farove (poliranje ili cak zamena ako ne moze lepo da se izvuce - hocu dobre/lepe farove). 
Pre kupovine je proveren u servisu Radic i auto je u dobrom stanju. Po kupovini sam zamenio 2 grejaca i uradio mali servis isto kod Radica gde cu vrv i odrzavati.
E sad najvaznije....auto je stvoren za uzivanje u voznji, cak i po gradu. Prezadovoljan sam ugodjajem u kokpitu, a vozim lagano pa mi je ugladjenost automatika savrseno legla. 

Zahvaljujem BMW Fan Club forumu na informacijama koje sam upio citajuci postove i napravio ovaj izbor.

Whats-App-Image-2019-11-18-at-10-29-57-P
Whats-App-Image-2019-11-18-at-10-29-58-P
Whats-App-Image-2019-11-18-at-10-29-58-P
Whats-App-Image-2019-11-18-at-10-29-59-P

Whats-App-Image-2019-11-16-at-10-51-49-P
#ghetto

Link to post
Share on other sites

Meni je jako clean unutra, nije nista ishabano, sad imas svoju viziju postujem to ali trebao bi malo ljubavi u estetiku deluje umoran spolja a unutra je opet kazem super. Farove ispolirati i stopove nazad i staviti led sijalicu da napaja prstenove bice totalno druga prica... Bitno da mehanika sluzi lepo i da uzivas ostalo ce doci s vremenom :) Super izbor za 163ks u odnosu na onaj od 177 :)

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi, odusevljen sam autom toliko da mi je "krivo" kad se vratim kuci. 

@NikNS
Ako budem dokon i bez intervencija na kolima mozda i sredim branike. Nisam bangav vozac ali mislim da je to borba protv vetrenjaca za auto koji se 95% vremena vozi kroz Bg.
Sto se tice ocuvanosti, auto je vise od 3 godine u Srbiji i prethodni vlasnik je odlicno odrzavao auto po mojoj proceni i kao pedantan vlasnik isto tako je valjda izabrao korektan auto. Trazio sam u ponudi sa oglasa auto koji ima neku istroriju koriscenja i servisiranja kod nas i ispalo je da ne moze bolje. 

Whats-App-Image-2019-11-14-at-5-08-06-PM
New and Old

Link to post
Share on other sites