Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, Indorile said:

Kod nas odes u ovlasceni servis da zamene vodenu pumpu termostat itd. sjebu vakum ventil kompresora i map senzor :D

Ovde su bas profi. U toku servisa, cim su uradili inspekciju, odmah ti posalju sms:

"Molim Vas pogledajte prilozeni video koji je Vas ovlasteni serviser obavio na vasem autu:

https://api.mykaarma.com/video-walkaround/details?inspection_uuid=5e91d56460a74e0001adcfa9&fileType=image_and_video

Vas savjetnik servisa ce ubrzo pruziti jos informacija."

 

Sto se mene tice korektna usluga za $100.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
2 hours ago, Delija said:

Po meni - za BMW samo OEM felne.

Ove previse podsecaju na Mercedes.

Radije bih 313 style ali ne mogu da nadjem 19ke u perfekt stanju. A uhvatio me neizdrz da mijenjam 😁. Mada Marc nema ovakve tanke i elegantne paoke a i centralni deo oko brezona je toliko tanak da manje "mesa" nije ni moguce. Bas su lagane.

1 hour ago, Sale-Sombor said:

Mora obavezno cep da bude znak BMWa, da bi bilo ok

Naravno, kupujem i centralne cepice BMW.

Link to post
Share on other sites

Nisam siguran sta mislis time, ali ET se odnosi na felnu a ne na auto. Svakako auto ima odredjene limite kao sto su dubina kosa, velicina kocionih celjusti, visina ruba otvora za tocak tako da nije beskonacno, ali mozes da mijenjas felne sa razlicitim ET na svom autu. 

Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno sta nije jasno :)

Auto je projektovan za odredjeni ET felne (OEM felne za odredjeni auto su sve iste) i taj ET se razlikuje na E90 i F30, pa samim tim felna koja savrseno pasuje na E90 ne pasuje isto toliko savrseno na F30.

Edited by Delija
Link to post
Share on other sites