Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako-tako moze da prodje?😀

Na zadnjoj slici sto sam postavio, meni 4-ka izgleda sjajno sa 313, bolje nego sa bilo kojim drugim modelom felni s kojima dolazi stock. Mada prihvatam da su ukusi razliciti.

 

Link to post
Share on other sites

I to je sasvim ok, ali nemoj da ocekujes da ce svi skociti odusevljeno na kopiju Mercedes felni na BMW-u.

Ako u USA nema izbora, onda da ga...

Edited by Delija
Link to post
Share on other sites

Da ocekujem da svi skacu odusevljeno na moj izbor?? Ovo je BMW forum i svi predstavljamo svoja vozila i dodatke i to mi je super, zato sam ovde. Meni se cini druze da ti imas neki problem. Zao mi je ako sam na neki nacin doprinjeo tome, svakako mi nije bio cilj.

Link to post
Share on other sites

Ne, derane, nego ti ocigledno imas problem kad neko kaze bilo sta protiv tvog izbora i suprotno tvom misljenju.

Ciganisi auto kineskim replikama Mercedes felni koliko god zelis, tvoja stvar.

Edited by Delija
Link to post
Share on other sites

Derane?! Stariji sam od tebe vjerovatno ali to nije vazno. Moze to i malo kulturnije da se komunicira. Elem, culi smo tvoje misljenje i to nekoliko puta, nadam se da sad mozemo dalje bez negativne energije.

Link to post
Share on other sites

Svako stavlja na svoj auto sta hoce i sta mu se svidja, znamo svi da su ukusi razliciti i uvek ce biti. Ja isto volim OEM Bmw felne, ali da se ne lazemo ima i drugih proizvodjaca felni koji imaju bolesne modele koje bi rado posedovao 😀

Link to post
Share on other sites

20200430-121957.jpg

Mislim da ce prostor izmedju vertikalne ose ruba blatobrana i gume biti popunjen, obzirom da su nove felne 9.5 a ove 8 (oko 3.8cm razlike), a guma ce biti 255 za razliku of trenutne 225. Trebalo bi i offset od 40 da bude od pomoci jer neke OEM idu i do 47. Vidjecemo kako ce to izgledati...

Edited by Boban_m
Link to post
Share on other sites