Da li je BMW E46 auto za mene?


Recommended Posts

Zavisi koji delovi, estestski tj i exterijer i enterijer su jako skupi. Moja sedista su skuplja nego za E90 recimo... Nije bas sa svim delovima ista prica :) 

Link to post
Share on other sites
Zavisi koji delovi, estestski tj i exterijer i enterijer su jako skupi. Moja sedista su skuplja nego za E90 recimo... Nije bas sa svim delovima ista prica [emoji4] 
Srbiju je uveliko uhvatio sindrom njemackih cijena a polako se siri i na CG. Primjer kod mtech sicevi prodaje ih lik vec par mjeseci 90e u perfektnom stanju platno-koza niko ga ne zove,M3 volan oko 120-30e sa airbagom,sport volan oko 80e farovi su novi 75e po komadu. Za e60 sam trazio volan i bankine po Srbiji(350€+250€)na kraj ih nasao kod nas volan 180e i bankine nove 93e. Svakako ako uzme e46 nece se pokajat relativno mali potrosac jeftin za odrzavanje i atraktivan dosta,jos ako se zapalace pa uzme fabricki m paket dje ce ljepse

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Rocco77 said:

Srbiju je uveliko uhvatio sindrom njemackih cijena a polako se siri i na CG. Primjer kod mtech sicevi prodaje ih lik vec par mjeseci 90e u perfektnom stanju platno-koza niko ga ne zove,M3 volan oko 120-30e sa airbagom,sport volan oko 80e farovi su novi 75e po komadu. Za e60 sam trazio volan i bankine po Srbiji(350€+250€)na kraj ih nasao kod nas volan 180e i bankine nove 93e. Svakako ako uzme e46 nece se pokajat relativno mali potrosac jeftin za odrzavanje i atraktivan dosta,jos ako se zapalace pa uzme fabricki m paket dje ce ljepse

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Auto kao auto dizajniran da traje 10god ili 200k mogu reci da je nadmasio sva ocekivanja, meki materijali svuda, za taj segment vozila super prica u odnosu na konkurente, unutra stvar ukusa ali meni mnogo lepsi od kombi style e90tke itd. Cene se drze za neke sitnice slazem se da dosta mehanike moze jeftino da se resi. Jedino makar kod nas dosta likova koje drze otpad su uglavnom malo teza prica sami po sebi i ne zainteresovani da se cimaju da ti posalju sliku ili sve dobro provere vodjeni politikom aj bre star auto a i jeftin deo. Gremlina ce svakako imati sto sa crevima sto sa elektronikom kad tad ali to je sve smesno, brzo resivo. Kao sto kaze dobar prijatelj koji je mehanicar. E46 je zadnji glup auto kome das goriva, ulja, vazduha i vozi te na mesec :)

Link to post
Share on other sites

@NikNS Iskreno sa ti kazem kad sam polozio vozacki vozio sam 320d bratov koji je tad imao sami bog zna koliko kilometara,jedno 3 godine ni ulje ni filter zamijenjeni to nidje nije stalo cak mislim da se dan danas vozi bez problema

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites